Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Smoking fetish

Kiihotun tupakoivan naisen katselusta. Kiihottavinta on kun nainen polttaa kun nuolen häntä tai yhdynnän aikana. Valitettavan harvoin pääsen tätä toteuttamaan, mutta joskus kuitenkin. Muilla kokemuksia?
1413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oon nuori N ja mua kiihoittaa tupakointi,ainakin kännissä,sisällä ja eri tilanteissa,jotenkin tuhmaa polttaa kun naidaan..ja toinen kun karistan lattialle samaan aikaan.myös kundikaveria kiihoittaa.keväällä oltiin vk vuokramökillä ja harrastettiin..no tuhmaahan se on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Panomies__ kirjoitti:

Kiihotun tupakoivan naisen katselusta. Kiihottavinta on kun nainen polttaa kun nuolen häntä tai yhdynnän aikana. Valitettavan harvoin pääsen tätä toteuttamaan, mutta joskus kuitenkin. Muilla kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu