Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MIEHET KERTOKAA

Tuntuuko suihinotto paremmalta kuin naiminen? Varmaan tuntuu ainakin paremmalle kuin runkkaaminen?
Olen ottanut poikakaveriltani suihin pari kertaa ja nyt näytästää että se ei halua enää naida ollenkaan, haluaa vain että otan suihin
98222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ihan hyvältähän se tuntuu, mutta mulle se on vain yksi osa seksiä. Aivan sama jos vaikkapa muutaman tunnin nai samassa asennossa, niin puulta sekin alkaa maistumaan. Kieltämättä joskus on kiva herätä siihen päikkäreiltä että naisystävä ottaa suihin :) Mielikuvitusta ja epäitsekkyyttä peliin niin molemmat saa irti huomattavasti enemmän... Itse tykkään enemmän laueta kun olen naiseni sisällä!

Äänestä

runkkaa kädellä niin se on naimisen veroista.

Äänestä

Marjukka kiltti, sillon kun Rakastaa kumppaniaan,
ei sil oo seksuaalista merkitystä,mihin. pää-asia et tekee valtavan hyvää,tuli tai meni minne hyvänsä. Ainoo juttu, että et tunne itseäsi hyväks käytetyks,sillon jos vain kaverisi vaatii,Sä teet sen,mun mielest kannattais kysäistä kaverilt,välittääks hän,nautitko siit?
Seksi monipuolisuudessaan tarkoittaa,et molemmat saavat täyttymyksen,ei vain "hallitseva osapuoli"

Äänestä

Hyvä runkkaus on aina gutaa ja kunnon pano päälle, mutta imutus on siitä kivaa, että voi veltollakin kyrvällä imututtaa, ja siitä se alkaa kasvaa. Mä voisin kuunnella ja tuntea suihinottoa vaikka koko vuorokauden, on se niin hyvää. Mutta muista pyytää, hyvä tyttö, vastapalveluksia, ja kunnon mies sitä mielellään tekeekin, eli imuttaa sinun vittuasi vaikka tuntitolkulla, jos haluat.

Äänestä

Jos on taitava suihinottaja niin tuntuu ehkä jopa paremmalta kuin naiminen. Lisäkiihoketta tuo ajatus suuhun laukeamisesta se kun on hieman irstaampaa. Kai kundis sitten vastaavasti nuolee sulle orkun kun oot ottanu suihin jos ette kerran nai.

Äänestä

suihin otto on parasta seksiä!!!

Äänestä

Voi olla, että se on nyt aluksi uutuudenviehätystä. Itse tykkään kyllä paljonkin suuseksistä, mutta kyllä se pimppi tuntuu kumminkin paremmalle.

itsellä ainakin oli samaa havaittavissa alkuvaiheessa. Nyttemmin suuseksiä harrastetaan esileikkivaiheessa mutta loppuun mennään yhdynnässä. Suuseksistä saa hyvä vireen varsinaiseen yhdyntään. Ja varsinkin jos naisen laukaseen ensin kielellä ja sitten vasta yhdyntään.

En sinuna olisi huolissaan. Ohimenevä vaihe.

Äänestä
  • Sinne se kuuluu ja siellä se tuntuu, leikeissä voi käyttää mitä vaan kunhan ei satuta kumppania.
    Ei ole kukaan vaan parempaa koloa keksinyt kuin naisen pimppa oli se, sitten kostea tai märkä tiukka tai väljä niin kyllä se on siinä se paras paikka. Voipihan munat työntää vaikka pässin perseeseen, mutta pimpin voittanutta ei ole eikä tule. piste

    Äänestä

Me avovaimoni kanssa nautimme suuseksistä. Joskus emme välttämättä edes rakastelle vaan hoidamme huiput suulla ja kielillämme. Varsinkin se on mahtavaa kun 69:ssä kummatkin laukee yhtä aikaa. Kyllä joskus suihin ottaminen on hyvästä, mutta kyllä rakastellakin pitää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marjukka kirjoitti:

Tuntuuko suihinotto paremmalta kuin naiminen? Varmaan tuntuu ainakin paremmalle kuin runkkaaminen?
Olen ottanut poikakaveriltani suihin pari kertaa ja nyt näytästää että se ei halua enää naida ollenkaan, haluaa vain että otan suihin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu