kysymys tytöille saunasta jätkän/kien kanssa?

jos menette jonkun jätkän kanssa saunaan niin onko parempi, että jätkä saunoo, kuin tyypillinen suomalainen, eli täysin munasillaan häpeilemättä alastomuuttaan vai onko parempi, että jätkä käyttää pyyhettä vyötäröllä?
141940
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

ei mitää pyyhe pellilyy alasti vaaa paitsi jos pikku muna

2Äänestä

no mua alkais ahistaa jos oisin saunassa jonku jätkän kaa (siis jonku muun ku esim. poikaystävän) ja se ois va munasillaa :DD

Äänestä

jos nainen on alasti oo säki:D

Äänestä

Oon tyttö ja en missää nimes mee pojan kans saunaa! ;D Ja jos olis pakko mennä niin pyyhe tai bikinit. Ja no jos se ois alasti se äijä nii ihan sama... ;))

Äänestä

en itse voisi kuvitella meneväni saunaan jätkän/kien kanssa, kun he ovat alasti... asian laita olisi toinen jos kyseessä olisi oma poikaystävä! tytöt saunoo keskenään ja jätkät keskenään!

Äänestä

Pyyhe saunassa, wtf.

Äänestä

ei mitään pyyhkeitä

Äänestä

Ilman pyyhettä vaa kundit se on kaikein paras xDD ja jos sen saunan jälkee vaiks vähä...joo totaa tais mennä vähä ohi aiheen mut...

Äänestä

haittaako poikia jos tytöllä on pienet rinnat, mua itseä ainakin ahdistaa jos muilla on isommat kun itsellä mutta poikien munan koko ei minua kiinnosta. ? = )

Äänestä
  • Ei haittaa, tietysti isommat herättää ehkä enemmän kiinnostusta. Ja sama toisin päin: pojatkin "vertailee" varusteitaan ja haluais ett ittellään ois sopivan kokonen.

    Äänestä

Ja ei todellakaan haittaa pienet rinnat. :) hoikalle sopii paremmin pienet ku isot. :D
onko kyrpäni sopivan kokoinen teidän mielestä? :)

Äänestä

jos ottaa eteen saunassa niin lyönti saunakauhalla munille helpottaa

Äänestä

Mä ainaki haluaisisin ihan suomalaisuuden takia olla ihan normaalisti alasti vaikka oliski joku tuntematon -.- tyttö 16 vee

1Äänestä

entä jos o pitkähkö mut ohut penis ni ei varmaa kannata saunaan menn' :d t: 18,5 cm ja 12,5 cm

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


köhöm yks juttu kirjoitti:

jos menette jonkun jätkän kanssa saunaan niin onko parempi, että jätkä saunoo, kuin tyypillinen suomalainen, eli täysin munasillaan häpeilemättä alastomuuttaan vai onko parempi, että jätkä käyttää pyyhettä vyötäröllä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu