Olen tapellut ja vaatinut ihmisiä tappamaan itsensä jo vuodesta 2005 lähtien.
Saan suuria raivokohtauksia kaikesta NIghtwishiin liittyvästä kritiikistä ja olen vihaa täynnä eikä psyykelääkkeetkään enää tunnut tepsivän , erityisesti vihaan latinalaisesta maanosista tulevia miehiä, jotka tulevat ja vievät meidän naiset.
Olen spämmänyt ympäri nettiä lukuisilla eri nimimerkeillä päivittäin jo vuosien ajan. Näen kaikkialla henkilöitä, jotka vihaavat Nightwishia ja toivovat bändin pojille ja ihku-Anettelle vain pahaa. Ajatelkaa , että Anette meinatiin tappaa joku vuosi sitten. KYLLÄ se on totta. Jostain Itä-blogin maasta olivat Tarja-fanit organisoineet 13- vuotiaan tytön palkkamurhaajaksi meidän ihku-Anetten perään hui kamalaa onneksi MINÄ, jonka olette tulleet tuntemaan milloin YrjöJurrina milloin karppiatrina milloin OldBassina milloin jonakin muuna sain SANKARILLISESTI estettyä tuon kamalan tapauksen ennenkuin mitään ehti tapahtua.
Olen varma että tulen saamaan vielä Tuomakselta mitalin ja Anettelta suudelman itse valitsemaani paikkaan :)
Mutta pitemmittä puheitta.
TROLLAILLAAN KUN TAVATAAN!
-> Nyt baariin ja pää täyteen ja sitten takas koneen ääreen.
OLEN NIGHTWISH NUOLIJA
17
105
Vastaukset
- milloin mikäkin
Hankkiudu luuloinesi hoitoon trolli!
- Eikö se ygä
siellä hoidossa jo ole vai olenko kuullut väärin.
- Ygällä pitää
kiirettä, mutta viinan voimalla sitä jaksaa.
- Taitaa olla ygäatri
päästetty taas irti, sen verran sairaita ja tyhmiä kommentteja on palstalle kertynyt..
- karppiatri
Missä kaikessa näet minut kirjoittajana ja miksi ?
- Hahahahahaaa
"Missä kaikessa näet minut kirjoittajana ja miksi ?"
Hahaha ukko tosiaan luulee, että kun se on trollaillu täällä 7 vuotta sellaisia idioottimaisuuksia ettei paremmasta väliä ja nyt se luulee ettei kukaan sen aivokääpiötekstejä tunnista :P
Sun tekstis tunnistaa jo kilometrin päähän. Ota lisää viinaa ettei punotus laske :D- Heheheheheee
Sinäkin oot täällä trollaillut ihan liian kauan jauhamassa joutavaa paskaa tuhansilla nimimerkeillä ilman yhtikäs mitään asian tynkää.
- KUuka-atri?
Heheheheheee kirjoitti:
Sinäkin oot täällä trollaillut ihan liian kauan jauhamassa joutavaa paskaa tuhansilla nimimerkeillä ilman yhtikäs mitään asian tynkää.
"Sinäkin oot täällä trollaillut ihan liian kauan jauhamassa joutavaa ****** tuhansilla nimimerkeillä ilman yhtikäs mitään asian tynkää."
?? Taidat sekoittaa minut johonkin toiseen, luultavasti johonkin omaan alter-egoosi, joka on päässyt karkuteille Hollolan hoitolaitoksesta:)
- karppiatri
""Hahaha ukko tosiaan luulee, että kun se on trollaillu täällä 7 vuotta sellaisia idioottimaisuuksia ettei paremmasta väliä ja nyt se luulee ettei kukaan sen aivokääpiötekstejä tunnista :P""
http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/tid:4934+sort_name:"yrjöjurri"?sort=created&perpage=25&term_keywords=
Arvasit väärin olen trollaillut jo yli 10 vuotta. Meitä on siis kaksi trollia, sinä ja minä. Ero on siinä, että kirjoitan kirjautuneena ja joskus jopa asiaa, sinä et pysty kumpaankaan.- Kuka-atri????
Hm joku arvasi siis väärin, mutta minä sen en ollut, koska minähän olen nähnyt ygä-atrin trollauksia huomattavan paljon pidemmiltä ajoilta ja eri paikoista, joten ei se mulle yllätys ole.
"kirjoitan kirjautuneena"
Ja suurimmaksi osaksi anomyyminä
"joskus jopa asiaa"
En muista koskaan nähneeni , ehkä meillä on sitten tuosta "asiasta" eri näkemys :)
"sinä et pysty kumpaankaan."
Hmm en näe mitään syytä , miksi mun pitäisi luoda jokin tunnus palstalle , jossa kaikki voivat kirjoitella myös anonyyminä nin paljon kuin sielu sietää tai vieläkö se YrjöJurri on vapaana ? :P
Asiaa? Ainahan minä kirjoitan asiaa, taidat jälleen kerran sekoittaa minut johonkin toiseen :) - Anomuumi
Kuka-atri???? kirjoitti:
Hm joku arvasi siis väärin, mutta minä sen en ollut, koska minähän olen nähnyt ygä-atrin trollauksia huomattavan paljon pidemmiltä ajoilta ja eri paikoista, joten ei se mulle yllätys ole.
"kirjoitan kirjautuneena"
Ja suurimmaksi osaksi anomyyminä
"joskus jopa asiaa"
En muista koskaan nähneeni , ehkä meillä on sitten tuosta "asiasta" eri näkemys :)
"sinä et pysty kumpaankaan."
Hmm en näe mitään syytä , miksi mun pitäisi luoda jokin tunnus palstalle , jossa kaikki voivat kirjoitella myös anonyyminä nin paljon kuin sielu sietää tai vieläkö se YrjöJurri on vapaana ? :P
Asiaa? Ainahan minä kirjoitan asiaa, taidat jälleen kerran sekoittaa minut johonkin toiseen :)Ja taas se kieli roikkuu.
- Heh joo sitä nyt ei
tarvitse kenellekään enää mainita , että NW-kannulla heiluu hullu karppiatritrolli.
- ViatonKatselija
Luulisi tuon karppiatrin jo pikkuhiljaa osaavan päättää onko se Nightwish nuolija vai Nightwish trolli. Taitaa olla molempia.
- YrjöJurrille kysymys
Joko olet käynyt "hoitelemassa" sen Anettea uhkaavan palkkamurhaajan? :)
- Nyt ygä on keksinyt
parempaa. Kaikkien aikojen trollien äiti ygäkarppiatriOldbass jne . on perustamssa omaa foorumia :)
- tytteli -61
uutukaiselle foorumille tulee asettaa alkolukon lisäksi myös idioottitrollilukko estämään vastaavat "älykkäät" kommentit! kuin tuo edellinen!
- Hyvä ygä?
Todella hienoa, että olet saanut oman fanin tytteli -61 :)
Olkoonkin, että se on sun omia trollauksiasi, mutta onne avaan uudelle foorumillesi kaikesta huolimatta. Mee sää sinne puhumaan "älykkäitä", niin me NIghtwishin todelliset fanit jäädään tänne :)
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1342005Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.291052- 69878
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261766Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65752- 14735
- 83688
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132686Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.213673- 26671