Kymenlaakson aluueella toimiva naisseuralainen sinulle joka tarvitset laadukasta seuraa tapahtumiin, tilaisuuksiin tai vaikkapa juhliin? Voin olla sinulle, naisystävä, sisko, serkku tai mitä sitten sovitaan. Työhöni ei sisälly minkäänlainen seksuaalinen kanssa käyminen! Olen 21 vuotias hoikka tummahiuksinen nainen. Ota yhteyttä niin laitan kuvan ja sovitaan tarkemmin keikasta. Keikkat sovittava ainakin 2 viikkoa ennen varsinaista tilaisuutta, maksu käteisellä ennen tilaisuuden alkua.
Veloitus:
1h 70€
2h 130€
3h 200€
lisätunnit 65€
Keikka ajoista sovimme etukäteen!
Tarvitsetko naisavecia?
5
299
Vastaukset
- Marlena^^
[email protected] OTA YHTEYTTÄ VAIN SÄHKÖPOSTILLA!
- iso jokke
saat 250 vierihoito?
- kusetuksenUhriko
Maksaakohan tämä nainen veronsa tästä ammatista ?
Maksan 10 euroa sille joka julkaisee tämän naisen koko oikean nimen ja sosiaaliturvatunnuksen. Olisi vähän sen jälkeen verottajalle asiaa !
Kyllä on röyhkeät hinnat...pherkele !- maksatko ???????????
anna 100e sit kerron
- Köyhimykset pois
Olen varakas herra Helsingistä ja olisin vlamis kustantamaan kaikki kulusi verottomana. Tyhjätaskut täällä kateellisina ja rumina röyhtäilee, mutta niistä viis. Aina on käyttöä kauniille tytöille, joten kirjoitan pian!
Yst.terv.
Hra von Oltersdamm
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 893402
- 1033076
- 532282
- 211802
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201715Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111660Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61618Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein221478Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131401Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381384