Varoitus, älkää ladatko Veikkauksen sivuston kautta rahaa, häviävät jonnekin!
Pete
Veikkaus vie rahat!
4
180
Vastaukset
- justiinatimberlake
Ei ne minkään häviä. Mikäli olet jotain töpeksinnyt kesken aktin, ne näkyvät seuraavana päivänä tililläsi. Et sillee hei!
- Gengurun makkara
Kyllähän ne rahat oikeesti häviää, kun pelit menee väärin.
Veikkauksen pelipanos systeemiä olen ihmetellyt, kun veikkauksella on minimipanos 1 euro, mutta 1 euron jälkeen kelpaa 0,10 sentitikin pelipanoksina.
Ei kaikilla ole varaa pelata kymmeniä yllätys vetoja euron kipale.
Kaikilla muilla bookkereilla voi pelata alle euron pelipanoksilla. - 125487215
Miks te ees pelaatte veikkauksella kun toiset antaa isommat kertoimet et jos menee oikein vedot on potti paljon isompi, vai onko se teiile ihan sama voitatteko te tonnin vai kaksi jos osuu?
- McDollars2
Ja Kyösti vie neitsyyden naisilta - so what? Siinä on kaksi varmaa asiaa, jotka olevat ja pysyvät. Niin se maailma on rullannut ja tulee rullamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242401Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3442017Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä261883Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o101693Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581498Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121032Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181019- 55870
- 63865
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2818