Pehmeät tytöt ovat aika mukavia.

Ja kohta menen nukkumaan omaan sänkyyn joka on myöskin pehmeä, ehkä ajattelen että olisi joku pehmoinen tyttökin vieressä nukkumassa.
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

unenpoikasta sullekin. :)

Äänestä

Mä olen aika luiseva, paitsi muutamasta kohdasta. Yritän kyllä olla mukava mutta taidan enimmän aikaa olla noita-akka. Mutta pehmeitä unia, pehmeistä tyttösistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pehmeitäunia kirjoitti:

Ja kohta menen nukkumaan omaan sänkyyn joka on myöskin pehmeä, ehkä ajattelen että olisi joku pehmoinen tyttökin vieressä nukkumassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu