naapuritalon mies

Olen ihastunut naiseen, joka harrastaa, aamu uintia, juoksee, pyöräilee ja aiemmin harrasti lintupomausta. i-suomi
5764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tänään tulit vastaan noin klo 13 oli tiukat punertava vaatteet että näkyi joka-kurvi. Mies tuli vastaan joka haluaisi tutustua sinuun, miten onnistuu.

Äänestä
  • Mullakin on niin kuuma naapuri, että saan sen kanssa riidan aikaa joka asiasta.

    Äänestä

Minkähänlainen harrastus mahtaa olla lintupomaus?? Pomautetaanko lintuja jollain??

Äänestä
  • se on sitä kun itä-suamessa suunnataan persus kohti omenpuuta ja piarastaan niin että tikka putuaa alas puusta.

    Äänestä

  • pom pom pommataan kirjoitti:

    se on sitä kun itä-suamessa suunnataan persus kohti omenpuuta ja piarastaan niin että tikka putuaa alas puusta.

    Itä-Suomessa ei "putua" mikään. Oulunseudulla ja Pohjanmaalla "putuaa". Et oikein hallitse näitä idänmurteita...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmm kirjoitti:

Olen ihastunut naiseen, joka harrastaa, aamu uintia, juoksee, pyöräilee ja aiemmin harrasti lintupomausta. i-suomi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu