BMW on hieno auto...

... mutta joko ne on oppineet tekemään autoja jotka kulkevat suoraan kun ratista päästää irti, vai pitääkö edelleen vatkata sompaa ja paimentaa koko ajan, kuten koeajamassani X3;ssa vuosi sitten ?
3112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on vielä täysi työ pitää baijerilainen tiellä,kaiken lisäksi on kallis,raskas ja tehoton tuhnutin.

Äänestä

Voi että sitä osataan olla tyhmää lammasta, jos auton pitää olla alustaltaan ajettava, niin totta helvetissä siinä tuntuu kuselan uraiset ja kuoppaset tiet.... jos ei kelpaa, kannattaa valita joku ranskalainen, etenkin citroen, siinä ei tunnu urat/nimismiehenkiharat, sekä kuopat juuri missään, mutta ei vissii voida myöskään puhua samassa lauseessa ajo-ominaisuuksista ja citikasta.

Äänestä

Oliskohan ko. autossa ollut jotain pahasti vialla? Olen kahtakin yksilöä ajanut ja menivät kuin juna kiskoilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOKO USKALLAN bmw;N kirjoitti:

... mutta joko ne on oppineet tekemään autoja jotka kulkevat suoraan kun ratista päästää irti, vai pitääkö edelleen vatkata sompaa ja paimentaa koko ajan, kuten koeajamassani X3;ssa vuosi sitten ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu