hei keskiyö,kaipaisin vastausta asiaan että mitä on taustalla kun eräs naishenkilö vihoittelee vaikka en tunne tai muutoinkaan olla tekemisissä? samoja tuttuja meillä on ja hän ikäänkuin yrittää kytätä mun liikkeitäni missä liikunkin-mikä tällä naisella on hätänä? olen tuulikki niminen nainen ja tuntuu että hän ikäänkuin olisi katkera siitä että tunnen hänen aikaisempiaan tuttujaan,puheistaan päätellen.mitä muuta näet kesällä?
Vastaukset 3
Hei
jätetään tuo kesä-sana pois, koska en osaa kertoa tarkkoja aikoja.
näen sen, että sinua kiusataan ja tähän liittyy myös jokin mies. sinä istut kotona, mutta tuo "varas" hiipii sinun selkäsi takana. varas on siis se nainen.
olet ihan jumissa ja toivot selventävää välienselvittelyä. mutta näen sinut jotenkin arkana. oikeus tulee kuitenkin tapahtumaan tässäkin asiassa, ja voi olla ettei tämä mies, jonka te kumpikin tunnette, ole edes tietoinen kaikesta siitä, mihin häntä sotketaan.
jos hän tietäisi mitä hänestäkin puhutaan, hän sotkeutuisi tohveleisiinsa.
vielä noita mielenmurheita riittää, niitä ei pyyhitä yhdellä pyyhkäisyllä pois niinkuin pölyjä. mutta rauha tulee lopulta taloosi ja voit pitää taas verhot auki.
näen sinulla oikein hyvän naispuolisen ystävän, joka on puolellasi ja tukenasi.
aurinko paistaa teidän takananne, eikä siinä häärää kukaan muu häiritsemässä. siitä ilkeästä naisesta en tiedä sen enempää, hän on vain katkera.
jokin luento ja sen tapainen tapahtuma vetää sinua puoleensa. siellä on kirjoja ja lehtisiä, teemasta en voi saada selvää.
t. Keskiyö- sama neitokainen
kiitos,en tune arkana itseäni kuten kirjoitit,päinvastoin en pelkää ihmisiä,haasteita.tämä nainenhan kyttää ja kiusaa kähistön muitakin ihmisiä,yksinäinen vihainen naisihminen,vailla ketään.kysymys koskee että hiipuuko akan innostus tästä-minuun ei8 saa kontaktia,en yllytä ja provosoi huulua sanotaan niin.kuulinkin hänestä häiriintyneitä piirteitä kolmelta muultakin taholta.onko rakkautta lähellä- en ole arka mutten ala haastamaankaan tietynlaisia ihmistyyppejä
- akat petoja,sama kys
miltä näyttää siis miesrintamalla? ja tästä naisesta sen verran että hän on varas,on varastellut kaikkea kotiinsa,sekä tyhjää elämää elävä yksinäinen pieni vihainen nainen ilman rakkautta,kiusannut vuosia jo ihmisiä,kuulin eilen kolmannelta uhrilta kokemuksia.häviääkö akka vai nostetaanko hänet oikeuden kautta vasta ruotoon? jokainen hevonenhan löytää kengittäjän sanonta kuuluu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761530
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.96736En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48536
- 126536
- 37526
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50518Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25483