Kypros pyytää pikaisesti

pankkitukea - pörssi nousu katkesi heti.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Espanjalle 250 miljardia ja kreikkalaiset työläiset kärsii. Rikkaat ja kokoomuslaiset eivät ole moksiskan lamasta koska rahat menee näille.

Kohta on suomen laman vuoro . Kuka antaa rahaa meille kun koko eurooppa on kusesssa.

Suomella porvari maksaa euroopan porvareille elatusapua. Kansa läähättää vain kokkareiden perään.

Suomi kuntoon ja sitten autetaan jos autetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hähähäähäh kirjoitti:

pankkitukea - pörssi nousu katkesi heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu