Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tappooni

Mulla tulee mahtava olotila, kun rasvaan vaimolta varastamani tampooniin ja rasvaan sen kunnolla, jonka jälkeen tungen sen anukseen.
Tuntuu mukavalta tuntea se sisällä kävelessäni.
Joskus pidän sitä jopa koko päivän.
82293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olen joskus kokeillut myös ja se tuntui hyvältä. Pitäs kokeilla vaan useammin.

Äänestä

heti kun on yksin kotona.

Äänestä

....

Äänestä

...sitä joskus pimpis, ku o menkat. Mut en tappoonia, vaan tamppoonia.

Äänestä
  • Luin kerran ruotsalaisten gay-miesten keskuudessa muotiin tulleeesta ilmiöstä: Otetaan tampooni ja upotetaan se hetkeksi Absolut-vodkaan. Kun tamponi on kunnolla kastunut vodkassa, työnnetään se anaaliin. Antaa kuulemma todella hyvät "kicksit". Onko kellään omakohtaisia kokemuksia tästä "drinkistä"?

    Äänestä

Miten se pitää laittaa sinne? Pitääkö sitä kastella ensin tai jotain? Antaako joku ohjeita, koska olen innokas kokeilemaan tuota.

Äänestä
  • Näin se tapahtuu: Kaadat lasiin Vodkaa ja sitten poistat tamponin kääreestä. Upotat tamponin hetkeksi (minuutti tai pari riittänee) vodkaan niin että se ehtii imeä itseensä alkoholia. Kun tamponi on kostunut vodkasta niin sitten vain työnnetään se anaaliaukkoon. Ei tarvitse välttämättä olla Absolut vodkaa, kyllä muunkin merkkinen käy.

    Äänestä

  • Myös innostunut kirjoitti:

    Näin se tapahtuu: Kaadat lasiin Vodkaa ja sitten poistat tamponin kääreestä. Upotat tamponin hetkeksi (minuutti tai pari riittänee) vodkaan niin että se ehtii imeä itseensä alkoholia. Kun tamponi on kostunut vodkasta niin sitten vain työnnetään se anaaliaukkoon. Ei tarvitse välttämättä olla Absolut vodkaa, kyllä muunkin merkkinen käy.

    Tota juttua ilman vodkaa, mitä puhuttiin tossa alussa. Mutta mitä toi vodka sit vaikuttaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi kirjoitti:

Mulla tulee mahtava olotila, kun rasvaan vaimolta varastamani tampooniin ja rasvaan sen kunnolla, jonka jälkeen tungen sen anukseen.
Tuntuu mukavalta tuntea se sisällä kävelessäni.
Joskus pidän sitä jopa koko päivän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu