Eli ihastutteko blondeihin vai brunetteihin tyttöihin? :D vai vaikuttaako hiustenväri lainkaan..? :D
POJAT ! Blondi vai brunette? GALLUP
sekasikiö
13220
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
olen huomannut että ihastun enemmän brunetteihin:D ei sillä lailla mitään merkitystä mutta kuitenkin. Saanko kysyä kumman väriset sulta löytyy?:D
Päältä vaalea, alta tumma :D en aikasemmin osannu päätää, niin tässä tulos :D Nyt ois tarkotuksena värjätä bruneteksi (:
täytyy kyllä myöntää että nyt vangitsit mielenkiintoni:) kerro lisää itsestäsi;)
Heeeei : D ei tää nyt mikään deittisivusto ole :D
no mennäänkö sellaselle?:D eivaa mut haluisitsä jutella mun kaa meses jos mä annan sen ni lisäisit sitten? En siis mitää puhelinpornoo hae on vaan vähä tylsää:)
PEDOALARM
Yrittäsit nyt ymmärtäää..... Mua kiinnostaa nyt vaan se hiustenväri -kysymys.... Ei sun meses... tai mikään muukaan..
oon lapsi sekasikiö on lapsi en nää sii mitään pedoa mutta ymmärrän nuorten lasten aivot.
anteeks ei ollu tarkotus tungetella:(mut ehdottomasti brunette:D
Kyllä brunetti on se valinta... Jos pääsis ikinä valittemaan. :-(
Blondi, jos nään kiharat blondit hiukset olen ihan vietävissä :).
-Poika 96
Vaaleenruskeet on paras. Eikai sillä nii hirveesti oo välii ellei tyyliin vaaleanpuna-siniset ja tummanvihreitä raitoja
Brunette