Hittoko nää tissitki on niin

pääsis eroon

Isot,et haittaa elämääkin jo tämmöset ulokkeet. pitäs leikkuuttaa ne pois tykkänään

17

189

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hankalat ovat

      vaikee niitten kanssa on hengittää ja tulee kaikenmaailman niska ja selkäkipuja

    • pääsee

      ainakin pienennykseen, jos haitaksi ovat.
      Mee hakemaan lähete lääkäriltäsi.

    • Vau!

      Rintavat naiset on ihania!

      • Selluliittia

        Totta, pieni tissinen nainen ei sytytä. Ei myöskään läski perse ja läski sääret.


      • Nou nou
        Selluliittia kirjoitti:

        Totta, pieni tissinen nainen ei sytytä. Ei myöskään läski perse ja läski sääret.

        Eikä kääpiöt, alta missi pituuden :D


      • Yövartija X
        Nou nou kirjoitti:

        Eikä kääpiöt, alta missi pituuden :D

        Lyhyet on naisellisia semmosia kainaloon mahtuvia j a pitkät naiset miehekkäitä. Haluun kauniin ja isorintaisen :P


      • Mullekkin jotain
        Selluliittia kirjoitti:

        Totta, pieni tissinen nainen ei sytytä. Ei myöskään läski perse ja läski sääret.

        Nyt löysin täältä itseni. Jumpata saa vaikka kuinka perkeleesti, niin ei se rasva näemmä lähde reisistä eikä perseestä ilman rasavaimua. Elämä on, mutta onpahan ainakin hyvä kunto. Aina pitää nääs yrittää etsiä asioista se valoisampi puoli.


      • voi nyyh nyyh nyyh
        Mullekkin jotain kirjoitti:

        Nyt löysin täältä itseni. Jumpata saa vaikka kuinka perkeleesti, niin ei se rasva näemmä lähde reisistä eikä perseestä ilman rasavaimua. Elämä on, mutta onpahan ainakin hyvä kunto. Aina pitää nääs yrittää etsiä asioista se valoisampi puoli.

        J Lo näkee asiassa myös valoisat puolet, ja kaikki jotka häntä himoavat.


      • Mullekkin jotain
        voi nyyh nyyh nyyh kirjoitti:

        J Lo näkee asiassa myös valoisat puolet, ja kaikki jotka häntä himoavat.

        Hih, vai että nyyh nyyh. Ihmiset ovat sitten vallan hauskoja toisinaan. Onhan tässä elämässä muutakin miettimistä kuin perse ja tissit. Tämän kun kuuntelee ja katselee, niin itse tulen hyvälle tuulelle. Itse kun ajattelen, jo elettyä elämääni ja ajatusmaailmaani, että se asenne mistä vinkkelistä katsot on aika ratkaiseva asia. Paskat tämä elo ei aina niin helppoa ole ja ei varmasti tule olemaankaan, mutta tällä mennään pitkälti. Hah, mitenkäs taas lipsahti tälle linjalle ja tälläisessä ketjussa vielä. Outoja ovat mielen koukerot, ei voi muuta sanoa. http://www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ


    • arvatenkin

      Lapsen myötäkö turposivat?

    • pitää kyl

      aika paljon olla ylimääräistä, jos meinaan johonki ilmaissairaalaan päästä leikkaukseen, mutsilta poistettiin puol kiloa per tissi, ja ihan joutu yksityiselle meneen, maksaan maltaita leikkauksesta. haluaisin ite kans jonku verran pienentää, muttei tosiaan oo rahaa moiseen

    • OnSullaMurheet

      Sä et rupee nyt "stressaa" niitten "tissies" kanssa, kyllä mä ne oon nähnyt, senkun heität ne "nahkaläpyskät" edestä harteille niinkuin ennenkin. Samallalailla mä joudun etuveitikkaani peittelemään käsilläni..hihhih!

    • sepä oiski

      jos sun pitäis heittää etuveitikkas olalle, hehheh

    • H. häntä heikki

      Heitän kepillisen sinne tänne se piisatkoon.
      Lahkeessa heiluu, keinuu, kiikkuu vaan ei sentään polviin kolkuttele vaikka aamu askareet ois ohi.

      • juhlakalu

        entä juhlakunnossa?


    • isot melonit nams

      Isot rinnat on ihanat. Pienitissistä en koskaan kattelisi,vielä vähemmän panisin, hyiyyi

    • Slurpsss

      Missä isotissejä?? Mulle kans!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      75
      4547
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      147
      3509
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      41
      1992
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      125
      1064
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      136
      991
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      933
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe