24-vuotias nainen tekeytyi teini-ikäiseksi pojaksi, jotta hän pääsisi seksuaaliseen yhteyteen 15-vuotiaan tytön kanssa.
Poliisi löysi naisen hallusta ihonvärisen tekopeniksen, jota hänen uskotaan käyttäneen hyväkseen huijauksessaan
http://www.findance.com/kuvat/kertakuvat/pojaksitekeytynyt.jpg
Oletteko törmänneet tälläisiin huijausyrityksiin Suomessa?
Poliisi löysi naisen hallusta ihonvärisen tekopeniksen, jota hänen uskotaan käyttäneen hyväkseen huijauksessaan
http://www.findance.com/kuvat/kertakuvat/pojaksitekeytynyt.jpg
Oletteko törmänneet tälläisiin huijausyrityksiin Suomessa?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja mihinköhän pyrit, tunnut olevan tosi liekeissä Pentti taas tästäkin ''uutisesta'', mene takaisin peräkammariin jälleen kerran, sulje ove perässäsi ja jätä oikeat ihmiset rauhaan.
Näitä tapahtuu vain ulkomailla.
Tällaisiin "uutisiin" on syytä suhtautua kriittisesti, etenkin kun sinulla on tarjota vain kuva. Kysymyksessä saattaa olla transmies, eikä mikään "huijari". Se, että ihminen pukeutuu tietyllä tavalla ei ole itsessään mitään huijaamista. Tyttö rakastuu siihen henkilöön, ei hänen sukupuoleensa, joten ei ole mitään huijausta tapahtunut.
Alkuperäinen juttu siis täällä. Rikos oli tietysti pedofilia: http://www.thesmokinggun.com/documents/female-poses-as-male-789432
Kun maailma on pedareita pullollaan, niin tämä sai vielä erityisen rangaistuksen julkisuuden valokeilassa pukeutumisensa takia.
Hienoa, saitpa mahtavan provosoivan tekstin, vaikka mistään lesboista ei ole edes kyse.
Tyyppi oli 24v ja aivan sama, oliko ihmisiään mikä tahansa. Alaikäisiin ei kajota, piste.
Turha sekoittaa tuollasia yksittäisiä tapauksia niihin ihmisiin, joilla on naisen kroppa mutta ovat silti jätkiä ja siten myös yrittäen korostaa maskuliinisuuttaan. Eivätkä tosiaan tee mitään itse tarinan typeryyksiä.
Stoorin perusteella voi tulla vain siihen johtopäätökseen, että itse "uhri", oli se kaikkein pöljin. Vain hänen äitinsä taisi kiilata tytön ohitse pöljänä olemisessa.
Toinen osapuoli sai vain tekojensa tähden seurauksensa 30-vuoden verran.
24v-tyyppi teki siis erittäin tyhmästi kyllä mutta eniten hämää se tyttö ja äiti.....