Lesbo tekeytyi pojaksi saadakseen seksiä

teinitytöltä!

24-vuotias nainen tekeytyi teini-ikäiseksi pojaksi, jotta hän pääsisi seksuaaliseen yhteyteen 15-vuotiaan tytön kanssa.

Poliisi löysi naisen hallusta ihonvärisen tekopeniksen, jota hänen uskotaan käyttäneen hyväkseen huijauksessaan

http://www.findance.com/kuvat/kertakuvat/pojaksitekeytynyt.jpg


Oletteko törmänneet tälläisiin huijausyrityksiin Suomessa?

5

500

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mamman muusi

      Ja mihinköhän pyrit, tunnut olevan tosi liekeissä Pentti taas tästäkin ''uutisesta'', mene takaisin peräkammariin jälleen kerran, sulje ove perässäsi ja jätä oikeat ihmiset rauhaan.

    • ei suomessa

      Näitä tapahtuu vain ulkomailla.

    • Catsy 666

      Tällaisiin "uutisiin" on syytä suhtautua kriittisesti, etenkin kun sinulla on tarjota vain kuva. Kysymyksessä saattaa olla transmies, eikä mikään "huijari". Se, että ihminen pukeutuu tietyllä tavalla ei ole itsessään mitään huijaamista. Tyttö rakastuu siihen henkilöön, ei hänen sukupuoleensa, joten ei ole mitään huijausta tapahtunut.

    • Catsy 666
    • jenkit, eff yeah...

      Hienoa, saitpa mahtavan provosoivan tekstin, vaikka mistään lesboista ei ole edes kyse.


      Tyyppi oli 24v ja aivan sama, oliko ihmisiään mikä tahansa. Alaikäisiin ei kajota, piste.
      Turha sekoittaa tuollasia yksittäisiä tapauksia niihin ihmisiin, joilla on naisen kroppa mutta ovat silti jätkiä ja siten myös yrittäen korostaa maskuliinisuuttaan. Eivätkä tosiaan tee mitään itse tarinan typeryyksiä.

      Stoorin perusteella voi tulla vain siihen johtopäätökseen, että itse "uhri", oli se kaikkein pöljin. Vain hänen äitinsä taisi kiilata tytön ohitse pöljänä olemisessa.

      Toinen osapuoli sai vain tekojensa tähden seurauksensa 30-vuoden verran.
      24v-tyyppi teki siis erittäin tyhmästi kyllä mutta eniten hämää se tyttö ja äiti.....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      116
      4895
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      115
      3978
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      215
      3896
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2275
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1396
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1374
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      172
      1369
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      585
      1269
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1155
    Aihe