Eli etsin poikaystävää, mutta en ole kenellekkään täydellinen..... en edes ystävilleni, mutta kumminkin tässä tietoa minusta....
- Eli minulla on ruskea/liilat hiukset ,
- Olen 164cm pitkä
- Painan jotain 50 kg
- Oon 12 v.
- Asun Espoossa
- Harrastan ratsastusta
- Mull on facebook
- Rakastan kaikkii eläimii...
Tossa oli vähän tietoo musta :D
- Eli minulla on ruskea/liilat hiukset ,
- Olen 164cm pitkä
- Painan jotain 50 kg
- Oon 12 v.
- Asun Espoossa
- Harrastan ratsastusta
- Mull on facebook
- Rakastan kaikkii eläimii...
Tossa oli vähän tietoo musta :D
Vastaukset 11
Vanhimmat
Vielä kun ikäännyt kuuden vuoden verran, niin tuskin tulee miehistä pulaa.
?? Kuinniin? xD
Kaksitoistavuotiaan ei edes pitäisi murehtia seurustelusta. Aikaisintaan kuusitoistavuotiaana voi sitten jo alkaa "angstaamaan" seuranpuutteen takia, mutta noin nuorena kannattaa keskittää ajatukset pikemminkin johonkin hyödylliseen. Kovin monet tuon ikäiset pojankoltiaiset eivät edes välitä seurustelusta.
Mokoma nykyaika ja seksisentrinen media... Lapset "aikuistuvat" jo vuosia etuajassa, vaikka eivät siihen ole valmiita... Huonosti menee täälläkin nykyään, taidan muuttaa Kuuhun.
Muuta vain, hanki vaikka kuukoira :))
:U
Jos nyt ihan pakko seuraa on saada, niin täältä sitä et tule löytämään. Tällä sivustolla pyörii pääasiassa peikkoja ja pedofiilejä, joten suosittelen lähtemään kauas ja kovaa.
Voit toki aina kokeilla e.g. Demi.fi -palvelua, jossa on paljon ikäisiäsi. Palvelussa on myös "Frendit"-osio, josta löytyy kaiken maailman ilmoituksia.
Kärkimies puhuu asiaa!
Oisin kinnostunu. Oon 13 wee. Ruskeet hiukset. 154 cm pitkä (lyhyt) ;( ja asun hesas. Face löytyy. Voitko jättä sähköpostis tai jotai, jos oon sopiva
Voitko antaa sähköposti osotteen? xD
Sun ei kyl kannata täält hakee seuraa. Vaikka omasta koulusta voisit kattoo, mut täält tulee vaan pedoja jotka raiskaa sut.
Pista viestii [email protected]
Pistin :)