Hei
Olen elämässäni muutoksen tilanteessa. entinen elämä on muuttumassa eron ja muiden syiden takia.
En ole skeptikko näkemisen lahjojen suhteen. itselläni sitä ei ole. Mitä tulevaisuuteni tuo? Työn osalta olen tyytyväinen... Miten nuo ihmissuhteet?
Keskiyö hyvä
1
55
Vastaukset
Hei
minusta tuntuu että olemme kirjoitelleet ennenkin, ehkä?
et taida olla kovin pitkä, ajattelen.
no niin, erosi on todellakin työstetty ja näen sen jalkojesi juuressa. se ei vaikuta suunnitelmiisi, mutta se häiritsee vielä jaloissasi kuitenkin.
minusta sinulta on tavallaan varastettu jotakin, se asia harmittaa sinua kovasti. ehkä olet menettänyt rahaa tai muuta omaisuutta.
mutta liikettä sinulle näkyy, olet tien päällä ja matkustat kauemmaksikin. tuo voi viitata myös elämänmuutokseen, suurempaankin. tosi paljon liikettä.
sinä toivot rauhallisempaa eloa, kuin mitä tuo vauhti lupaa.
sitten näen sinut istumassa kumppanin kanssa sohvalla ja lapsi tuo teille yhteisen lahjan, ojentaa sen pienillä käsillään teitä kohti.
olisko sinulla mahdollisesti jotkin juhlat, en tiedä, mutta tämä on onnellinen näkymä, hyvin rauhallinen ja kotoinen.
mutta se tulee vasta liikkeen ja vauhdin ja muutosten jälkeen. ensin on se vauhtikausi, sitten tämä alas istahtaminen ja juhliminen. jälkimmäiseen kuuluu lapsi tai kaksi.
minä ajattelen jostakin syystä sinun jalkojasi.
sinulla on jonkinlaista tuskaa, mutta toisaalta, se entinen kumppanisi on jaloissasi. siksi en tajua mitä tämä tarkoittaa. mutta fyysinen kipu näkyy punaisena jaloissasi.
tulevasta puheen ollen, sinä taistelet itsesi kanssa. asetat itse itsellesi rajat ja keskustelet kiivaasti omantuntosi kanssa. väittelet! olet realisti, joka jarruttaa itse itseään.
mutta lopulta sinä lähdet reissuun, matkaan, heität pyyhkeen jarruillesi ja otat haasteesta kiinni. se kannattaa. enkä näe muita ihmisiä kuin nuo edellä mainitsemani.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1706704
- 594532
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s293326- 613027
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161915Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗271606- 171590
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹401533- 341389
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest471340