Kiitos viisaasta ratkaisusta ja nyt kun olet aloittanut tehtävien purun toivon niiden jatkuvan. On aika Teidän PeruSSuomalaisten antaa politiikan tekeminen meille viisaammille ja esim Jussi Eirassa tarvitaan lasten leikkipuistoihin " puistotätejä" ja varmaan olisi mukavampi tehtävä sivarille kuin leikkiä politiikkoa.
Siellä voisi pienille lapsille kertoa kuinka tuhmia setiä on Suomen eduskunnassa, oikeuslaitoksessa, EUssa ja ulkopuolella oman minän.
Siellä voisi pienille lapsille kertoa kuinka tuhmia setiä on Suomen eduskunnassa, oikeuslaitoksessa, EUssa ja ulkopuolella oman minän.
Vastaukset 1
Vanhimmat
meinoon tuo JYTKY
oottako pannunna merkille jotta poliitiikot vähättellöö oikeuven piätöksii ja eivät väisty vaikka vaikka saisivat minkämoisen tuomion
no tämä hallaahohan on omituinen ukko kun halaveksuu ihteesä viisaampii
ei millään pahalla vuan omituinen on persujen poliittinen porukkaa ei voi kun siällii