Raumalla 10-luokkia?

Onkos Raumalla mahdollista käydä 10-luokka, jos on niin missä? Jos ei ole niin ainakin Eurajoella on sitten, mut en sinne saakka viittis mennä:)
4215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taidat olla oikeasti se yks 19 vuotias.. mene suoraan nuorisopsykiatriselle ja jää sinne, ei sun kannata enää yrittää mitään koulua käydä.

Äänestä
  • justiinsa.. puhuu siellä juuri itse laitoksesta vapautunut idiootti!!!!

    Äänestä

Asiallisia vastauksia kaivataan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskustan_diileri96 kirjoitti:

Onkos Raumalla mahdollista käydä 10-luokka, jos on niin missä? Jos ei ole niin ainakin Eurajoella on sitten, mut en sinne saakka viittis mennä:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu