Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pillussa

Omituisimpia esineitä mitä naisten pillussa on vieraillut?
Mulla porkkana, pullon kaula, liimapuikko, helmet jne. vaikkas ja mitä
44098
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sinnekö ne häviää sukatkin kun naisen pyykkivuoron jälkeen ei löydy kun parittomia sukkia... :P

Äänestä

Naisen pilluun on kadonnut aikojen kuluessa mitä ihmeellisempiä asioita...Henkilökohtaisesti tiedän,että eräältä mieheltä meni sinne puutavara-auto ja suurehko maatila.

Äänestä

vaan kadonnut ikiajoiksi..

Äänestä
  • maailman kallein turkki!!! Nykyään voi olla karvatonkin... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pimpsatyty kirjoitti:

Omituisimpia esineitä mitä naisten pillussa on vieraillut?
Mulla porkkana, pullon kaula, liimapuikko, helmet jne. vaikkas ja mitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu