http://www.hopottajat.fi/rekisteroidy?id=4214&sha=1ea7876a5f2fea3cdd120aa05f8d2836809783da
Kampanjassa mukana olevat pääsevät testaamaan kumpaakin God Morgon® BIFIDO mehua: God Morgon® BIFIDO Mieto Omena ja God Morgon® BIFIDO Mieto Appelsiini.
God Morgon® BIFIDO Mieto Omena on mieto, hedelmälihaa sisältävä omenatäysmehu, joka sisältää hyödyllisiä bifidobakteereita. Mieto Omena on herkullisista punaisista, vihreistä ja keltaisista omenoista puristettua täysmehua.
God Morgon® BIFIDO Mieto Appelsiini on mieto, hedelmälihaa sisältävä appelsiinitäysmehu, joka sisältää hyödyllisiä bifidobakteereita. Mieto Appelsiini –täysmehu on puristettu huolellisesti valituista, lähellä päiväntasaajaa kasvavista appelsiineista. Päiväntasaajan tasainen lämpötila rajoittaa hedelmähapon muodostumista appelsiineissa ja tekee niistä puristetuista mehusta mietoa ja vähähappoista
Tästä ILMAISIA Bifido uuttusmehuaja
:D!!!
2
176
Vastaukset
- anselmi-muori
Olen itsekin kokeillut God Morgon bifido-mehuja. En ole kovin terveystietoinen ja pidin aluksi bifidoiden vaikutusta "urbaanilegendana". Vaan suomalainenhan ei usko, ennekuin kokeilee :D.
Olen joskus kokeillut jugurtteja, joissa on bifidoja. Nämä eivät mielestäni vaikuttaneet mitenkään. Nyt sain minäkin Hopottajista GM-mehuja, ja oikeasti vatsa on rauhoittunut. Ja mehut ovat maukkaita ja sokerittomia. Melkoista super-foodia. Suosittelen lämpimästi. - Mita sina sanoa?
Bifidossa on koko hetelmalihhamehhu!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663452Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463282Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1473275- 532729
- 311993
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271900- 481666
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä881589Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401585- 391370