Millä ohjelmalla Inuyasha 3 leffa (mkv) pyörii?

Tietääkö kukaan millä ohjelmalla? Se ei suostunut näyttämään sitä alkua pidemmälle DivX:ssä, eikä Windows Media Playerissä eikä varsinkaan Real Playerissa.
Tiedosto on siis MKV-tiedosto.
Onko tietoa?
Jos ei niin tietääkö kukaan saako leffan muualtakin kuin suprnovalta?
3375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Media player classic 6.4.7.4 versiolla noita itse katselen. Lataahan se, ja jos ei lähde toimimaan, niin www.anime-xtreme.com sivujen foorumilta tarkemmat ohjeet.

Äänestä

Minulla Inuyasha 3 pyörii kyllä DivX:llä..mutta mikä ihme on "mkv" tiedosto? O_o tai "suprnova" ?
hmm..kehottaisin lataamaan leffan uudelleen vaikka kazaalta tai dc :lta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tasgete kirjoitti:

Tietääkö kukaan millä ohjelmalla? Se ei suostunut näyttämään sitä alkua pidemmälle DivX:ssä, eikä Windows Media Playerissä eikä varsinkaan Real Playerissa.
Tiedosto on siis MKV-tiedosto.
Onko tietoa?
Jos ei niin tietääkö kukaan saako leffan muualtakin kuin suprnovalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu