Keskiyölle

midnightsun..

Mitä piristystä näkyisi kesääni?Olen vasta eronnut tumma nainen, ongelmiakin on vielä ja paljon,mutta olo hieman kohentunut. Miltä näyttää juhannus, löytyykö kivaa seuraa, meinasin lähteä hauskanpitoon?Tai jos ei juhannuksena niin muuten kesällä onko ketään kenen kanssa nauraa ja höpöttää?:)

3

66

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • keskiyölle

      minä edelleen vastausta toivon..eilen yksi tyyppi kirjoitti minulle viestin..kannattaako tätä tyyppiä odotella vai tuleeko joku muu?

      • Hei

        minusta näyttää ettet olisi vielä täysin toipunut tuosta eromylläkästäsi. se on ollut raskas ja vienyt veronsa. näen punaiset silmäsi ja nenäliinan.

        näen kyllä että saat seuraa, mutta et ole vielä valmis suhteeseen. eikä taida olla tuo mieskään. mutta ainahan pitää jostakin aloittaa, vaikka edes juttelusta.

        kyllä sinulle tulee paremmat ajat, kunhan annat itsesi ensin levätä. et nimittäin ole vielä oma iloinen itsesi. jatka vain tätä kesän nauttimista ja anna tuulen viedä menojaan.

        t. Keskiyö


    • kiitos keskiyö

      en minä ole vähään aikaan itkenyt,enkä enää aio itkeäkkään,ei asia ole edes arvoinen. nyt alkaa pikkuhiljaa oleen hyvä olo,toivottavasti ei tule enää takapakkia. en tiedä olenko valmis suhteeseen,en sano ainakaan ei,jos mr right kohdalle osuu.olosuhteet vielä hieman jarruttavat,mutta nekin ovat ohimeneviä..ainakin toivottavasti.tuosta miehestä en tiedä,on hieman samanlaisessa tilanteessa kuin minä,minä vain olen tehnyt asioille jotain,en tiedä onko tuo mies..ja aikooko edes tehdä,mutta kiinnostus lienee molemminpuolista kun yhteyttä ottaa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. "Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"

      Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk
      Maailman menoa
      282
      7428
    2. SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"

      Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit
      Maailman menoa
      280
      3913
    3. Mistä ihmeestä sitä viirasi?

      Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti
      Jyväskylä
      45
      3807
    4. "Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."

      Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –
      Maailman menoa
      294
      2727
    5. Ranskan vasemmistojohtaja: "Kyllä, meneillään on suuri väestönvaihto!"

      Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon järkytti myöntämällä avoimesti sen, mitä tiedotusvälineet ovat pitkään pitä
      Maailman menoa
      61
      2176
    6. Valion maitotehtaalla kapina

      Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa
      Maailman menoa
      36
      2118
    7. Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä

      Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.
      Haapavesi
      138
      2032
    8. SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle

      Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?
      Maailman menoa
      161
      1981
    9. Partamies hoi!

      En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re
      Ikävä
      40
      1957
    10. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      17
      1771
    Aihe