Hei keskiyö.. Juhannus ja synttärit tulossa..Näetkö mitään mukavaa ja piristävää sinkun elämään? Näetkö mitään rakkautta minulle?.. Olen ollut yksin jo kauan ja haluaisin niin löytää rakkauden, sen pysyvän, aidon ja ikuisen..
Kirjoitellut olen 7kuukautta ulkomailla olevalle, näetkö tästä ehkä jotain?
Kiitos Sinulle..
Keskiyö/Tuntijasi..
4
79
Vastaukset
Hei
no vilkaistaan tuota. mutta aikaa en osaa kertoa.
työtä näkyy sinun ympärilläsi, paljon ja ahkerasti. työhön liittyviä toiveita on myös hautumassa, ehkäpä työkuviot ovat siirtymässä toiseen rakennukseen.
olet saanut tarpeeksesi kaikista rajoituksista ja suorittamisesta, olisit tosiaan valmis muutokseen. niin se näkyy.
ja onnikin on tulollaan, oikein rakkauden muodossa! mutta siihen voi liittyä myös väärinkäsityksiä, joten kuuntele ennenkuin aina puhut.
näen sinun pitävän yhteyttä tämän henkilön kanssa, hän pinnistää itseään eteenpäin asuntonsa kanssa. mahdollisesti hänellä on korjausta tai remonttia kodissaan.
sellaista näen myös, että lapsi (tai nuori) lähtee matkalle ja että se on oikein hyvä ja opettavainen reissu. kaikki sujuu turvallisesti.
en kuitenkaan näe sinua tämän kaukana asuvan kanssa yhdessä, onnesi on lähempänä. onni ja avioliitto tulevat elämääsi vaikeuksien tai väärinkäsitysten kautta, inhottaa sanoa tällaista, mutta lopussa on kaikki enemmän kuin hyvin!
t. Keskiyö- Real Love
Kiitos Sinulle..Tosi on että kaukainen ystävä laittaa taloansa kuntoon:)
Työelämässä en ole..Muutosta on tulollaan Syyskuussa, kun palaan työnhakijaksi,enkä oikein tiedä mitä haluaisin tehdä..Mutta samaan en halua palata kun ennen sairastumistani..Eläinten kanssa tiedän, että haluan olla tekemisissä..
Näetkö vielä onnistuuko toiveeni..
Tunnenko entuudestaan tämän tulevan rakkauden? Kiitos kovasti vastauksesta..Hei
no sitähän minäkin, että työasioihin on tulossa muutoksia.
näen tässä lapsia leikkimässä eläinten kanssa. sinulla on odotuksia tuon kauempana asuvan miehen suhteen, mutta hän ei taida välttämättä olla sinun heiniäsi. mutta ainahan voit tavata ja katsoa, miltä se tuntuu.
jos toiveesi on avioliitto, niin se toki onnistuu. tahdot nähdäkseni pois nykyisestä tilanteesta, tunnet sen ahdistavaksi. eikä rahantulokaan ole haitaksi!
t. Keskiyö
- True Love
Kiitos taas Keskiyö.. Oikeassa olet kyllä tahdon muutoksia,
tähän nykyiseen elämääni...
Mielessä on että jos jotenkin kävisin katsomassa tätä kirjeystävääni..
Toivottavasti saisin työn johon liittyy lapset ja eläimet:)
Hyvää juhannusta ja kesän jatkoa Sinulle aina vastaavalle enkelille:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk1816539Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6933983SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit1473286Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no3813044Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti242634"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –1632085Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a7091959SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?711603Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re331580Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii5121576