Mitä näet?
Sulje silmäsi
11
305
Vastaukset
- ihan sama
silmät kii tai auki....näen vain unelmamiehen. huoh
- silja line
Pelkkää pimeää.. Jos silmät on kiinni,muuten ihan värejä.
Häme on levottomia ukkomiehiä täynnä .
- ;)))
Näen silmäluomet :)
- JAA MITÄKÖ NÄEN?
ERIVÄRISIÄ PALLOJA KULJEKSIMASSA YMPYRÄÄ.
- mun käsikirjoitus
on hukassa nyt.
- Hämeestäpä hyvinkin
Sen miehen kesätaivaan siniset silmät.
- vaalea n
Näen sinut ja minut Hämeen mies, elämäni Rakkaus!
- ...tummakutri...
No kas, minäkin näen itseni ja Hämeen miehen... Joka on elämäni rakkaus :) Voi meitä onnekkaita!
- tähtisumussa
Näen tähtiä. Asumme saman tähtitaivaan alla.
- juhannustansseissa
Kesä tuoksuu joten pakostakin assosioituu kaunis, viljava maalaismaisema. Lauantaisaunassa on käyty ja puhtoisina kuljetaan kohti tanssilavaa. Sinä opetat minua tanssimaan...
- Hämeen neito
Suljen silmäni ja ajatuksiini piirtyy kuva meidän tapaamisestamme.. Lyhyestä , henkeäsalpaavasta hetkestä, kun hymyilemme ja katsomme toisiamme silmiin..
Aika pysähtyy, kaikki muu katoaa ympäriltämme..
Tunnut niin tutulta, silmistäsi hohkaa lämpö, lempeys., hymyilet kauniisti..
Uppoudun silmiisi ja sydämeni heittää volttia.. En saa sanaakaan sanottua vaan lumoudun sinusta..
Ajatuksissani mietin kuinka suuri vaikutus voikaan olla tuntemattoman miehen hymyllä,lämpimällä katseella, joka tuntuu sydämenpohjassa asti.. =)
Lähdet pois ja palaan maan pinnalle , taaskaan en saanut mitään sanotuksi, mieleni tekisi huutaa perääsi, että "älä mene".. Taas huomaan tilanteen menneen ohitse , ja huomaan etten taaskaan osannut tehdä mitään aloitetta lähestymiselle..
saat minut hämilleni,sanattomaksi.. hyvällä tavalla..
mutta olishan se kauhean mukava jos saisin sanotuksi edes tervehdyksen, tai pyydetyksi Sinua kahville,leffaan..
Kun haluaisin tutustua paremmin, enkä vain tyytyä satunnaisiin kohtaamisiin ja silmäpeleihin.. ;)
Mutta se minusta.. Mitä sinä näet, kun suljet silmäsi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475505Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612436Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181900Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1461773- 171635
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol361622Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5141881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome181125Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771098Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2281089