tapahtunut joku maailman kaikkeuden isoin värinkäsitys :(
Tässä on nyt varmaan
sinä oot joku muu
40265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Minä oon minä!..vai ootsä ihastunut väärän nimiseen henkilöön?
Mä olen ihastunut ***i nimiseen henkilöön mutta se on joku muu joka on minuun ja joka on myös täällä.
mistä olet niin varma asiasta..saman nimisiähän on vaikka kuin?
En ole ihastunut kehenkään.
no joo, mä en tiedä enää mistään mitään, enkä ole koskaan tiennytkää. mutta joku plussas ton mun kommentin eli mä taisin olla oikeessa?????
No keneenköhän lienee????
Äsken kysyin kuka repe s ja miksi? Mistä kohtaa repes? Vai mitä? ;)
---i on täys ihastunut ----oon, mutta mistäs sen tietää kuinka moni muu sinusta on kiinnostunut;)
Ai plussailuihinko sun todisteet hänen täällä olostaan perustuukin.
no miksi sä et kerro sille? Ja mistä sä muka tiedät kuka minä olen? ;) enkä minäkään tiedä kuka musta on kiinnostuntu, kun ei kukaan kerro mitään niin että ymmärtäs jotain ja jos kertooki niin ne valehtelee ;)
no ei!
Kait siks, kun en luule olevani tarpeeksi.
Ja sama vika, jos joku jotakin "kehua" sanoo, se valehtelee:)
mä en valehtele ja alappa nyt uskoomaan, että sä oot enemmän kuin tarpeeksi just tollasena, ainakin mulle :)
no toihan oli ihan fakta homma, mutta kuka ihme voisi kertoa sen ? ;)
Onko sun nimi nykyään Niino?
Täh? Siis mikä ja miten niin nykyään;)
No tuossa tuo voipi olla-nimimerkki kirjoitti että "---i on täys ihastunut ----oon" eli johonkin o-loppuiseen.
Niin.. siinäpä se.. kuka - kumpi rohkenisi;)
Ai se että mä tiedän??
tiedät siis mitä?
minä olen minä me olemme mitä olemme ja sillä sipuli
No lähdetäänkö siitä, että minä olen minä ja joku muu on joku muu. Mutta mistäs minä loppujen lopuksi tiedän, että minä olen minä enkä joku muu? Etten olisikaan minä? Kauhea ajatus! Nyt minut täytyy alkaa vakavasti pohtia, että jos minä olenkin joku muu enkä minä niin sittenhän se muuttaa aika monta asiaa eikö?
Palataan asiaan, kun tiedän, olenko minä, vai joku muu. Nyt täytyy mennä miettimään.
;D
Kuka repe s?
No ei ainaskaan repe eikä s.
Kyllä meistä jokainen on oma itsensä mutta sinulla on tainnut käydä iso oho !
Ainakaan täällä ei auta uskoa mitä vain, tulee pian rumaa jälkeä !
Niin mikä on käyny? Ai pukki? Mikä oho ? Ja kysymys johon en osaa vastata on.. kuka minä sitten olen jos sinä olet minä?
Edelleen kysyn sulta kulta.. kuka mä olen tai mikä jos sä olet mä? Nolla?
Mihin suuntaan sinä kirjoitat? Nää on samankuuloisia monet. Ihmiset viljelee tuota hymiötä, ja ajatukset melkein kaikilla ikävässä.
Mä en oikein tiedä, miten päin olisin. Käyn siis täällä välillä, mutta en viljele joka ketjuun kommentteja.
oma ittensä mut sä oot vaan sotkenut. tuskin sen kummempaa.
no en ole väittänytkään ettei olis..
sitten olet?
Mulla on lupaus tehty itseni kanssa.
Eli mikä kulta?
No kulta ;)
Hajusta sen tietää, että se hän on!
Niih!
makeeta.miten muka anonyymeille voi tulla erehdys.
Se oikeastaan selittäisi aikas paljon. Sen että olen tunnistanut takuuvarmasti. Mutta vastaanotto on ollut viileä irl.
samoin.