Kyllä canal tuntuu ottavan kaiken irti lätkän mm-kisoista kun vielä vaan niitä otteluita tulee uusintoina päivästä toiseen,tylsyys..onneksi kohta alkaa wimbledon niin tulee mielenkiintoisempaa
boring
2
119
Vastaukset
- 43242351534664
Tuo on canalin kanssa, kun itselläni oli joskus: sitten on turha katsoa tv:stä mitään elokuvia, kun kaikki on jo nähnyt canalilta, sellainen 2 vuotta tulee siinä aika eroa milloin kaikki pyörivät maksuttomilla mitä canalilta on tullut.
Tuon huomasin kun lopetin canalin tilauksen. - vcxcxxvcxvcxvcx
Urheilu on ainoa syy miksi ostaisin Canalin. Sieltä kuitenkin tulee valtaosa ajasta täyttä paskaa eikä monia mielenkiintoisia tapahtumia esimerkiksi nyrkkeilyä näytetä.
Netistä näkee kaiken urheilun streamina, vaikka laatu ei ole aina kovin kummoinen niin kyllä sitä yksi ihminen koneelta katsoo. Ei tosin porukassa katsottavaa tasoa.
Elokuvatkin saa helposti netistä torrentia käyttäen ja samalla oppii englantia kun katsoo ilman tekstityksiä.
Laadusta voisin maksaa, mutta roskasta en.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1576575- 322362
- 1872119
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101393Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1121360- 731087
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241057Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,291019Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44951Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke11894