Hyvät ennustajat!

yksinäinen mummo

Netissä olemme kirjoitelleet kuukauden verran. Ensi viikolla pitäisi tavata, hän kauris, minä vaaka. Ikäihmisiä ollaan. Näkyykö mitään yhteistä tulevaisuudesta?
Vastauksestanne hyvin kiitollisena.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei

      olette kumpikin hyviä perinteisiä luonteita, kauris ja vaaka.

      te kumpikin toivotte ja odotatte paljon tältä tapaamiselta. jos te miellytätte toisianne myös ulkoisesti yhtä hyvin kuin kirjoittaen, teille voi hyvinkin mahdollisesti tulla vakaa ja taloudellisesti hyvin myönteinen liitto.

      ja vaikka teillä on ikää, te voisitte silti mennä vielä naimisiinkin. minulla tässä häärii neljä miestä ympäriinsä. en tiedä, että olisiko teillä molemmilla poikia mahdollisesti.
      jälkipolvi eli nuo näkemäni nuoret miehet eivät ole vanhempiensa uusien liittojen puolesta.

      minusta teillä on erittäin suuret mahdollisuudet tulla hyvin toimeen keskenänne ja rakentaa ja näpertää kaikenlaista kotonanne. eikä teidän tarvitse kuunnella muiden mielipiteitä.

      t. Keskiyö

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1979
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      989
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      868
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      747
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      740
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      12
      718
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      683
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      80
      674
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      662
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      207
      655
    Aihe