Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sitä saa mitä tilaa

Ranska halusi Espanjan vastaansa ja sen myös sai.

Rohkea veikkaukseni on 800 syöttöä Espanjalla ja 1-0 voitto hispaanoille.
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Musta tuntuu että nää on viimeset arvokisat pitkään aikaan jossa Espanjan pelikirjalla voidaan voittaa jokin mitali. Tuskin kultaista kuitenkaan... toi pelitapa voidaan eliminoida Italian kilpikonnapuolustuksella.

Äänestä

joo,niidden peli on kun barca ilman messiä,yleensä onnistuu muttei aina,sakut vie,ne on koneita ja voittaa säännöllisen epäsäännöllisesti ja täshän on kulunut jo muutama vuosi voitosta et nyt on taas niiden vuoro.makaronit on musta hevonen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko mahiksii? kirjoitti:

Ranska halusi Espanjan vastaansa ja sen myös sai.

Rohkea veikkaukseni on 800 syöttöä Espanjalla ja 1-0 voitto hispaanoille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu