Martinan stalkkaaja omalle palstalleen!

12+20

Eikö Martinalle vois perustaa oman "sivun" Suomalaiset julkkikset palstalle? Toi yks sekopää vois kilpaa kirjotella itsensä kans siellä. Eikö se ois hyvä ratkasu näihin satoihin sekopään alottamiin ketjuihin?

16

162

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • GaoThi

      KANNATAN! Minne voi olla yhteydessä et saatais oma osio Martinalle? Kuka tietää...

    • :D

      Luuletko, että VAIN YKSI kirjoittaa siitä transuämmästä???

      • dfjghbffghkj

        Tämä kaikkia palstalla kirjoittavia yhdeksi henkilöksi tasaisin väliajoin väittävä henkilö on jo kuuluisa näistä stalkkeriharhoistaan:
        http://keskustelu.suomi24.fi/node/9481621

        "Entä se niitten sekopää fani? Kuka se on? Missä niitä sen sekoviestejä on jossa se haukkuu kaikki muut näihin piireihin viestitelleet? Laittakaa linkkejä niistä please koska haluan lukee niitä mitä sille sekolle on vastattu koska ne vastaukset ovat kuulemma sikahyviä provojuttuja. En ole aikaisemmin täällä sekoillut ja nyt kuulin tstä ja haluan tietää mistä on kymysys:D"


    • H.

      Ylläpito harkitsee asiaa. Mukavaa kesää kaikille.

      • Samaa sarjaa

        Tuksu ja Mara samalle palstalle. Ja ehkä Lothar.


      • Samaa sarjaa
        Samaa sarjaa kirjoitti:

        Tuksu ja Mara samalle palstalle. Ja ehkä Lothar.

        Ja Tauski, Saana,Arto,Henna ja muut samantasoiset.


    • 4+4+98

      Minä kirjoitan myös Martinasta negatiivisesti, mutta asiallisesti. Mutta täällä on yksi ärsyttävä kirjoittaja, jonka erottaa helposti muista kirjoittajista. Hänet tunnistaa siitä, että hän käyttää aina nimityksiä, "mara", "viiksi-vallu", "siiderimummi", "transu", "viiksi-mara" tai pelkkä "viiksi". Hän kirjoittaa asioista niin typerästi ja yliaktiivisesti, että en usein jaksa sellaisiin ketjuihin osallistua. Hänen kirjoitustyylinsä on sellainen, että se aiheuttaa helposti tarpeen puolustaa Martinaa.

      Ja, ei, minä en ole Martinan puolustaja. Minä ja tuttavapiirini halveksumme kyseistä naista, jonka suurin saavutus julkisuuden kannalta on päästä potkupalloilijan salap*noksi. Toivoisin, että tämä yllä oleva "transuämmä"-nimittelijä rajoittaisi kirjoitteluaan tai muuttaisi niitä vähän älykkäämmiksi.

      • kommeee

        Kyllä mäkin käytän mm. sanaa Mara, koska muutkin täällä tekevät niin. Eli ei todellakaan ole kyse jostain tietystä henkilöstä, joka kirjoittaa "yliaktiivisesti".


    • naminami mushmush

      Palstan nimeksi vaikka 'Turhimmat tyrkkikset'? Julkkis -käsitettä ei saa polkea lokaan, joku roti sentään.

      • Mainio nimi palstall

        Kannatan!


    • MauOOOOOOOOOOO

      Milloin ylläpito puuttuu asiaan???????????????????????

      • rrrrrrrrrrreps!!!

        Sama stalkkeri kirjoittaa siis tämän palstan kaikki Martina-kriittiset tekstit ja kaikki Iltalehdenkin keskustelupalstan keskustelujen kaikki tekstit? Ja kaikki Kaksplussan keskustelupalstan? Ja pakkotoiston? Ja Hymyn? JA KAIKKI! :D :D :D


    • stalkkeri kuriin

      Ai täällä on siis muitakin jotka ovat huomanneet että asialla on yksi ainut martina-vihaaja? Johonkin ketjuun siitä joskus kirjoitin muttta haukkuja sain niskaani (luultavasti tältä henkilöltä itseltään) ja jopa ajattelin että olimpas väärässä, mutta oikeassa taisin olla kun tajusin että yksi ihminen stalkkaa... harmillista että näitä tapauksia on

    • GeoFys2012

      YLLÄPITO! Tehkää jotain asialle. Ihan pilalla koko palsta yhden hullun takia :/

    • 1+9=10

      Samaa mieltä. Tehkää jo jotain.

    • MartinaFani

      No mitä muuta tämä palsta pitää sisältönään muuta, kuin pilailua. Oletko kenties tosi-tosikko, jos olet niin käy vähän sääliksi sinun ajatuksen juoksuasi ja ulos-antiasi. Tällä palstalla pidetään L Y S T I Ä .

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1967
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      959
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      866
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      260
      740
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      726
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      10
      709
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      680
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      79
      665
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      659
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      205
      652
    Aihe