Vaippaleikkejä toisen naisen kanssa

VaippojaAH

Mirjami oli äitini 57-vuotias ystävä. Olin tavannut hänet jo useamman kerran, hän oli meille oikeastaan perhetuttu. Oli äitini 60-vuotis synttärit ja Mirjami oli myös siellä. Synttärit vietettiin isolla seuratalolla ja siellä oli todella paljon porukkaa.
Ilta kului ja meno vaan koveni. Lähdin käymään nasitehuoneessa ja Mirjami sattui myös sinne. Hän on oikein mudokas, vähän pyöreähkö nainen. Tänään hänen yllään oli vaalea ja pitkä mekko, joka paljasti hänen rintojaan aika paljon. Vaihdoimme hiukan kuulumisia ja juttelimme muutakin. Ilta oli aika pitkällä, joten sanoin lähteväni kotiin. Mirjami tuli hiljaa luokseni ja halasi minua, painaen valtavat rintansa minuun kiinni. "Etkö lähtisi jatkoille minun luokseni?" Hän kuiskasi korvaani. Haluni heräsivät ja päätin suostua.

Mirjami avasi talonsa oven ja astuimme sisään. Talo oli sistutettu vaaleilla ja moderneilla huonekaluilla. Sohvalla istui toinen nainen, katsomassa Tv:tä. Hän näytti Mirjamin ikäiseltä ja oli samanlainen ruumiinrakenteeltaan. Mirjami käveli hänen luokseen ja suuteli häntä. "Tässä on Riina, hän on minun naisystäväni." Mirjami sanoi ja Riina nousi sohvalta ja tuli tervehtimään minua. Riina lähti käymään wc:ssä. Yhtäkkiä Mirjami tuli luokseni ja otti takkini pois. Hän riisui myös oman mekkonsa ja vei käteni hänen suurelle rinnalleen. Katsoin Mirjamia silmiin ja suutelimme. Hän riisui myös minun mekkoni. "Mmh! Rakastan tälläisiä ketunkuono tissejä!" Mirjami sanoi ja nuolaisi toista rintaani. Punastuin. Pian Riina saapui luoksemme, hänkin alasti. "Uu, näyttää hyvältä." Hän sanoi ja tuli taakseni, aivan minuun kiinni. Samoin Mirjami tuli etupuolelleni, niin että olin heidän välissään. He halailivat minua ja heidän kädet vaelsivat kehollani. Olin kiihottunut.

Pian Mirjami kävi hakemassa vaippakassin kaapista. Riina talutti minut makuuhuoneeseen ja kaatoi sängylle. Mirjami tuli vaipan kanssa luokseni ja alkoi laittamaan sitä minulle. "Sinä saat olla tämän illan meidän vauvana" Mirjami sanoi. Hän tuli vierelleni makaamaan ja alkoi silittämään rintojani. Riina tuli toiselle puolelle ja olin taas heidän välissä. Tunsin neljä lämmintä ja suurta rintaa painuvan kiinni minuun. "Meidän vauvalla on varmaan nälkä!" Mirjami sanoi. Hän otti rinnastaan kiinni ja toi nännin suulleni. Rupesin imemään hänen rintaansa. Tämä leikki tuntui oudolta, mutta kiihotuin todella paljon ja pian olin täysillä mukana. "Käyn nopeasti vessassa" sanoin, mutta Riina tarttui käteeni. "Sitä varten sinulla on vaippa!" Hän sanoi ja työnsi minut takaisin makuulle. "Anna pissin tulla! Tai vaikka isommankin hädän!" Mirjami tokaisi. Hetken mietittyä tyhjensin itseni vaippaan. Mirjami alkoi ottamaan vaippaa minulta pois. "Nyt mennään pimppipesulle, kulti!" Hän sanoi ja vei minut kylpyhuoneeseen. Hän laittoi minut lattialle makaamaan ja Riina raotti haarani. Hän otti käsisuihkun ja rupesi suihkuttamaan pissaista sekä kosteaa pilluani. Riina toi letkun aivan pilluni sulle ja suihkutti vettä kovalla paineella. Se tuntui taivaalliselta. Mirjami hieroi ja suuteli rintojani, välillä läimäytellen niitä. Sain orgasmin, kun Riina työnsi suihkun sisääni. Huusin ja pilluni alkoi sykkiä letkun ympärillä. Kun hengitykseni tasaantui ja olin taas rauhoittunut, Riina veti letkun pois pillustani. Alapääni oli kiimanesteestä märkä, joten Mirjami otti saippuapullon ja pruuttasi siitä klitorikselleni vähän. Hän alkoi hieromaan pillussani litisevää saippuaa alapäähäni. Samalla hän pyöritteli klittaani sormillaan, mikä sai minut hytkähtelemään. Lopuksi hän taas suihkutti pilluni. "Noniin, nyt on puhdas!" Riina sanoi ja nosti minut ylös. Hänellä oli pyyhe kädessä ja hän rupesi kuivaamaan alapäätäni. Mirjami talutti minut talkkipurkki kädessään makuuhuoneeseen. Hän levitti haarani ja alkoi taputtelemaan talkkia peppuuni sekä alapäähäni. "Eiköhän anneta nyt vähän ilmakylpyä!" Riina sanoi. Makasin sängyllä ja katselin kuinka Riina sekä Mirjami suutelivat, sekä hyväilivät toisiaan. He hieroivat rintojaan yhteen, nuolivat toisiaan ja puhuivat toisilleen. Riina otti Mirjamin toisen rinnan suuhun ja imi sitä. Mirjami voihki. "Sä oot niin seksikäs. Mä rakastan sua ja sun ihania rintoja ja sun kosteeta pillua." Riina puhui Mirjamille ja vei kätensä pikavisiitille Mirjamin pilluun. Mirjami pyöritteli samalla Riinan rintaa. He hyväilivät toisiaan hetken ja palasivat taas minun pariini. Riina oli laittamassa minulle vaippaa, mutta otti sen pois ja sanoi: "Eihän meidän vauvalla voi tuollaista pillukarvoitusta olla! Nyt saat kuule uuden ilmeen pilluusi!" Hän sanoi. Katsoin pörröistä alapäätäni. En vastustellut, sillä olin ajatellut posliinin ajamista. Sen myös sain. Ilta jatkui vaippaleikkien parissa vielä myöhään ja rintoja sain maistella yllinkyllin.

3

3908

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mullekans..

      aaaaaahhhh!!! mäkin haluun!!!! tuli ihan semmonen olo et oisin halunnu olla sielä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • --

      Jatkoa!!!!!

    • khfhitrfhj

      Jatkoa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      68
      3109
    2. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      74
      3014
    3. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      68
      2880
    4. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      63
      2554
    5. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      39
      2037
    6. Olen niin yksinäinen...

      ... puhukaa mulle jotain kivaa 🥺
      Ikävä
      60
      1647
    7. Hyvää huomenta

      Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.
      Ikävä
      18
      1629
    8. Lähtisitkö nainen

      🚐Reissuun matkailuautolla🤔 👋😎❤️
      Ikävä
      35
      1595
    9. Huomenna heitän järjen

      romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,
      Ikävä
      23
      1558
    10. Perjantai-ilta ootko nainen menos

      Bilettää löytyyks jäbii? Tai jotain muita
      Ikävä
      59
      1536
    Aihe