Maalin tullessa ekalla puoliajalla voi Kreikalle tulla huonot oltavat Saksan pistäessä myllytyksen päälle, siinä voi vain arvailla kuinka monta maalia sitten tulee.
Haluaako Saksa antaa oppitunnin Kreikalle?
Haluaako Saksa antaa oppitunnin Kreikalle?
Vastaukset 15
Vanhimmat
Syö sä vaan niitä pannareitas!
Ekalla minuutilla meinas jo tulla hei!
Vieläkin parempi paikka tuli, harmi kun juoksi pelaaja pallon ohi, avopaikka ois olllu.
Kävi jo maalissa hei! 3 paikkaa muutaman minuutin sisään et silleen hei!
"Ekalla minuutilla meinas jo tulla hei!"
Jatka hinkkaamista. Kyllä se sieltä lähtee!
-Lumiukko jännittää todella helvetisti Saksan puolesta hei! Peliin on vedetty alle 2.5 maalia, mutta sillä ei ole juurikaan väöliä, kunhan Die deutsche Nationalmannschaft selviytyy jatkoon hei!
Pelin kuuluis olla jo vähintään 2-0. Todella ihmeellistä tuhlailua Saksalta voiko olla edes mahdollista tunaroida noin monta paikkaa. Peliä vasta pelattu 25min.
Maalissa on 1-0 ansaitusti. Menee tiukille lumiukon alle 2,5 maalia.
Nyt pannareita popsimaan...
Käyn vääntämässä ripulipaskat samalla tässä puoliajalla.
Osuu hei! Kannatta laittaa iveen et sillei hei! Saksa ei kolmea maalia tee hei! Päättyy joko 2-0, 1-1 tai 2-1 et silei hei!
-Lumiukko betasi myös Oaklandia baseballista.
Väärin meni, mutta Saksa voittaa hei!
Tulikin vähän enemmän maaleja kuin oli tarkoitus et sillei hei!
Stadin jättipottikundi osui jälleen! Tepin over 4,5 osui komeasti et sillei hei! Kyllä Teppo osaa hei!
eihän tommmosella kertoimella tuuleteta,taidat olla pikkukundi kun noin innoissaan olet muutaman euron voitosta,mä panin sentään vitosen,sulla varmaan 1 ege.