Miltä se miehen muna tuntuu suussa?

Piggolo M

Hei! Tykkäättekö naiset oikeasti suuseksistä ja miltä se tuntuu kun se miehen muna työntyy sinne suuhunne ja millainen tunne siitä tulee kuvailuja? Ja mitä toivotte siltä munalta?

18

8931

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • seymorebutts

      Mitenköhän tämä liittyy peppuseksiin? Opettelisit edes postaamaan oikeaan aihealueeseen.

      • ??? ?

        jos vaikka kirjottaja tarkottaa että miten se on erilainen kun se mulkku tuodaan suuhun suoraan peräreijästä.


    • valtterix

      tuntuu siltä kun imisi kostea makkaraa jossa on verisuonia
      terveisin valtterix

    • I feel so horny

      hyvältä tuntuu just sillä hetkellä kun sykkii spermat suuhun. ja etenkin jos kalu tulee suoraan peräreijästä suuhun ilman mitään puhdistuksia.

      • Anonyymi

        Olen saanut myös munan suoraan munan pepusta suuhun. Kun itse käy kiimaisena niin ei sitä makua huomaa. Sitten kun on kaikki siemenet sisässä ja tilanne menee lepäilyn puolelle rupeaa maku maistumaan suussa.


    • Mie

      Tuotahan voisi kokeilla !! Vastapestyn munan imemistä !!! Vastaa,jos kiinnostaa....

      • Anonyymi

        Haluan että imet minun mulkkua.


    • ragnar hade

      miltä kakki maistuu?

      • Anonyymi

        Sun märäntyneeltä suolelta


    • Barclay

      Kulli tuntuu ihanan pehmeältä ja kovalta samaan aikaan. IHANALTA. Sykkii suussa kiihottavasti, Entä ne spermat sitten, jumalaista elämäneliksiiriä. Tahmeaa ja tarttuu hyvin suun sisäpinnan limakalvoille. Kyllä siinä peppu kostuu kun kunnon kyrvän suuhun saa.

      Kakki maistuu maanläheiseltä, mutta ei ole minun herkkuani. Menee se kerman ja sokerin kera alas ihan mukavasti. Tahtoo vaan ainakin mulla tulla aina joku mahatauti ulosteensyönnin jälkeen. En tiedä mistä tämä johtuu.

      Lämmin ja tuore kakka on miellyttävä aine esim. kasvonaamioiden tekoon. hajuunkin tottuu varsin pian, itse jopa pidän ulosteen tuoksusta. Ei ole koskaan saman hajuista tai väristä kakkaa, vaan kaikissa on oma uniikki tuoksunsa ja värinsä. Tätä voisi verrata viiniharrastukseen.

    • ss

      KYLLÄ se miehen muna tuntuu mukavalta suussa ja lämmin sperma on kyllä ihanaa niellä naamallekkin on kiva ottaa olen mies 53v

      • Anonyymi

        Olet possujen possu 🐷


    • Anonyymi

      Musta se tuntuu hyvältä. Olen lukioikäinen poika. En siis nainen. Olen pitänyt munaa suussa jo yläkoulun alkamissyksystä alkaen. Ekaksi vain kaveriporukassa sitten piirin laajetessa muiltakin. Ikä haarukka on /-5 vuotta oma ikäni. Pidän siitä. Uskon olevani hyvä. Näin ainakin sanovat. Tosin olen monelle se ainoa. Eivät voi siis verrata mkehenkään.

    • Anonyymi

      Ei tule ikinä paskaista mulkkua meikäläisen suuhun. Ei ikinä.

      • Anonyymi

        Vastahan otit kukkakaali molon poskees


    • Anonyymi

      Se tuntuu aivan ihanalta kun muna on tullut suoraan perseestä ilman puhdistusta ja oon 29 vuotias nainen ja petän 4 erimiehen kanssa

    • Anonyymi

      U­­­u­­s­i sek­­­si­teatteri ava­utu­­u Su­­ome­­en! Ku­tsu­­mme kai­­kk­­i­­. Il­­mo­it­tau­­­tum­inen ryhmäämme tä­­äl­l­­ä 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/A9l6J0

    • Anonyymi

      NOOOH......... AH AH AH!!!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      4658
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2591
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2414
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      22
      1861
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1752
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      82
      1603
    7. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1582
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      1445
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1328
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1190
    Aihe