eikä katumiset. Älä turhaan kiduta itseäsi miettimällä, että mikä meni pieleen, olisi pitänyt tehdä niin eikä noin. Se on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta, turhaa sitä enää miettiä ja vatvoa. Lähde pois täältä äläkä enää luule, että sinä ja minä vielä joskus...
Jossittelut ei kannata
18
170
Vastaukset
- e-suomi
Jos tää on vaalealta mieheltä, olisin onnellinen! Ei meitä tule koskaan. Toivon sinulle silti onnea Välitän ystävänä
http://www.youtube.com/watch?v=Lxdrq0cwUwA&feature=related - hehhehhh
Provopyllerön uusin avaus ;D
- nyt
erehdyit.
- BUAHAHAHAHAHA
Luuserijätkä kirjoittaa ja vastaa itselleen, nimimerkillä "Palstapyllerö"
pistä mekko päälle pistä - ehkä ei provo
BUAHAHAHAHAHA kirjoitti:
Luuserijätkä kirjoittaa ja vastaa itselleen, nimimerkillä "Palstapyllerö"
pistä mekko päälle pistätais osuu ap:n juttu suhun,,;P
- BUAHAHAHAHAAH
ehkä ei provo kirjoitti:
tais osuu ap:n juttu suhun,,;P
Ei osunut miltään osin, taidat olla aika yksinkertainen? tai sitten toiveajattelija, niitähän täällä riittää, mielikuvien perässä itkijöitä :-D
- sua v.ituttaa;DDDDDD
BUAHAHAHAHAAH kirjoitti:
Ei osunut miltään osin, taidat olla aika yksinkertainen? tai sitten toiveajattelija, niitähän täällä riittää, mielikuvien perässä itkijöitä :-D
niimpäs näyttää riittävän ;)
- Jos ei provo
Sittenhän kerrot kenelle meni ;))
- kukaan kerro
Eikös tää ole palstan yleinen sääntö, ettei kerrota ?
- röllääjä
olet et muuta. Hus siitä!
- G9
Provo eikä mitään muuta.
- yks mies...
Tiedän minä sen, kuten senkin että mun pitäis pysyä pois täältä. Mä tuun tänne vähän turhan helposti "heikkoina hetkinäni"... tänään on ollut sellainen. Oon tässä vähän juonut ja...
Kiitos Sinulle (hänelle) siitä että sain ihastua ja ehkä rakastuakin sinuun silloin joskus. Sinulla (hänellä) oli tärkeä rooli elämässäni, vaikka en sinulta muuta suoraan saanutkaan kuin pakkeja ja ihmettelyn aihetta. Olisihan minä jo kertaan kahteen silloin lopettanut kysymykset, mutta kun annoit ymmärtää.. No joo, siitä on kauan.
Jokatapauksessa, pelastit minut jostain mistä et ehkä tiedä. Minä olin silloin aika ruman näköinen poika, mutta sinun tapaamisestasi lähti paraneminen. Nyt, nyt on uudet ongelmat, mutta näistä mun pitää selvitä yksin. Lähtökohdat on nyt paremmat. Tämä on elämää tämä.
Myönnän, varsinkin joskus yksinäisinä iltoina minä kaipaan sinua yhä, koska tunnut jotenkin niin...tutulta. Olen kuvitellut, että voisin olla oma itseni, kun olisit vieressäni. Että hyväksyt minut tällaisena ja minä hyväksyn sinut - kuten aivan 100% hyväksynkin. En ehkä kaikkia mitä ja miten olet joskus sanonut...noh, ne on nyt jo menneitä ja kun minä näin sanon - aikaa on silloin kulunut kyllä jo paljon :)
Jokatapauksessa, Kiitos siitä, että olet ollut tukenani. Näyttää siltä, että meistä ei tule paria enkä pääse viereesi koskaan yöksi, vaikka siinä olisi varmasti niin hyvä olla, kuunnella ja kattella :) Kyllä minä olen sen tiennyt jo pitkän aikaa, olen ollut ihan viikkoja pois täältä, sitten yhtenä iltana silloin tällöin luovuttanut, kunnes taas.. No niin..
Kiitos. Oot mulle aina mun ystävä, vaikka et olekaan elämässäni läsnä. Viimeinen hali jäi antamatta ja saamatta, no ehkä olisin silloin kerran livennyt hyvistät tavoista ja vähän koskettanut naisen peppua... Mun unelmaa.. Noh, ehkä parempi niin :)
Mä taistelen vielä kerran itteni kuntoon tästä, nyt oon fyysisesti paremmassa kunnossa...ja yritän löytää sen jonkun naisen, koska seuraavat 40 vuotta tällä tavalla yksin..tuntuu ikävältä ajatukselta.
Kiitos kaikista niistä mukavista ja vähemmän mukavista sanoista, joita oot mulle tänne aikojen kuluessa huudellut (uskon niin). Niitä oli mukava kuunnella, uskon vakaasti tunnistaneeni osan.
Anyway, se on bye bye sitten, yritäthän sinäkin pysyä pois täältä, tai et ainakaan minua etsi, miksikään äijä äijäksi tästä poikamiehestä ei ole, joten en ehkä olisi pystynytkään tarjoamaan sinulle tai kaikille naisille sitä, mitä eräät teistä haluatte :) - ....................
ei kaduta. eikä sun mun kitumisesta tarvitse olla huolissaan. en myöskään suostu itkemään kenenkään perään tai kuuntelemaan neuvoja ihmiseltä, joka ei itse toimi neuvojensa mukaan. hyvää elämää vaan sinne.
- £
Älä hyvä mies ota tota provoa ittees
- En kadu enkä
jossittele, enkä edes ajattele sua enää paljon, vaan menen eteenpäin. Mene itsekin äläkä urputa muille!
- lueskelija hl
oli provo tai ei...niin aika moneen osui ;P
- 890876
Kukaan kirjoittelis tollasta ikävä-palstalle tosissaan :D Eikä kukaan pistä pahakseen, toivottavat vaan matkoihinsa. Just joo.
- tylsät ihmiset
Totta, ihme juttu että kirjoituksiin ei saa mitään vastailla tai jos vastaa, juttu on heti "osunut". Omahyväistä päättelyä :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1342016Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.291065- 69880
Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?261768Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r65759- 14739
- 83689
Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132687Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.213676- 26672