Kotkan tori

otsotorilainen

Kotkan tori auki iltayhdeksään, myös sunnuntaisin. Kotka panostaa torinkäyttöön, myyjien paikkoja uudelleen hinnoitetaan, ja kävijöidem määrän odotetaan kasvavan uusiin ulottuvuuksiin.

Seuraavaksi lienee suunnitteilla torilla kävijöille pääsylippuja 2 euron hintaan, tai 10 käynnin sarjalippua 19,95€, rollaattoriasiakkaat saanevat 10 % alennuksen.

Karhulan toru rulaa.

2

98

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suuliscity

      Haminan tori on paras. Mieheni opetti minua käymään Haminan torilla.
      Se on juuri oikean kokoinen, myyjät ovat tarpeeksi lähellä toisiaan ja heitä riittää siellä. Ei tarvitse kävellä turhia lenkkejä, niinkuin kotkkan torilla, jossa myyjiä todella vähän.
      Sieltä saa myös hyvät munkkikahvit kahdesta eri teltasta. Viisitoista vuotta olen siellä kahvitellut ja ostokseni tehnyt.

    • Loitsutien vuokral.

      Kokeilkaa joskus karhuvuorentoria. Turvallinen, kiva paikka ja poliisiauto sekä bussi ajaa siitä ohi 30min välein.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      1998
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1037
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      877
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      261
      763
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      751
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      13
      725
    7. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      686
    8. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      685
    9. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      669
    10. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      210
      668
    Aihe