ihastua palavasti ilman vastakaikua vai käydä panemassa yhteistä kaveria? jos oletetaan, ettei kumpikaan edes ole oikeutettu tuomitsemaan? miten teidän miesten aivot oikein toimii? vai toimiiko ne ollenkaan?
kumpi on tuomittavampaa?
5
202
Vastaukset
- Miesten aivot
toimii miten toimii... :/
- ....................
no ei näemmä! mutta mä voi sen sulle kertoa: ihastuminen, se on NIIN väärin! huomata, että itsessäkin herää kaikesta huolimatta tunteita. sairastahan se on! ja väärin kaikkia muita kohtaan, ehdottomasti. niin törkeää ja tuomittavaa, saa ympärilläolevat surulliseksi. mutta tarpeiden tyydyttäminen pikku jurrissa, sehän on kuin grillillä kävisi. täysin luonnollista.
- ....................
ja ihan vaan vielä sulle, kun nyt kuitenkin tämän luet: toivottavasti oot nyt saanut tarpeeksi tyydytystä sairaalle mielellesi ja sulla on hyvä olo kaikesta? nyt voit varmaan painua pois täältä ja antaa mun avautua rauhassa? vai onko tää juuri se paras anti? jos näin, niin ole hyvä ja nauti! mua ei jaksa enää kiinnostaa mitä kukakin ajattelee ja tekee. ei vaan kiinnosta. ja pääsen yli näistä vaikka se veisi aikaa. eikä kukaan enää koskaan tule saamaan mua yhtä haavoittuvaksi, se on varma. tosi kauniita unia vaan.
- ....................
tai sitten voit vetää pultit siitä, että kerroin susta. täähän on tosi salaista, eikö? siellä salassa saa tästä lähtien mun puolesta pysyäkin.
- Yksi kerrallaan
Kun käy naida naksauttamassa yhteistä tuttua niin siinä ei ole kysymys .Kuitenkaan siitä että kyseenalastaisin tämän vakituisen kumppanin vaan pelkästä seksistä . Ja jospa tänä vaki kumppani on jopa ilmoittanut ettei se suhde sellaiseen kaadu Kuten tapauksessani on käynyt.Mutta ihastuminen rakastuminen vakavanpi juttu sehän johtaa eroon kun ei se kumppani enää olekkaan se tärkein mies sen sain kokea.Ei se vieraissa käynti kuitenkaan mikään tapa mulle ole enkä todellakaan hyväksy kakkos suhteita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1064572Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293393No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452380- 391418
- 361343
- 381196
- 141102
- 1591026
- 27978
- 6944