Varo vaan ettei

sullekin tuu kohta vauvakuume ;D
6141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei mulle enää tuu....tosin vois sitä tekotapaa, vähän treenailla, nyt kun vihdoin joku miespuolinenkin kiinnostaa

Äänestä
  • tää meni sit miehelle.

    Äänestä

  • ap kirjoitti:

    tää meni sit miehelle.

    paskakanistereita pilaamaan harmoonisen rauhan mitäs arvelisit ;)

    Äänestä

  • kiljuvia kirjoitti:

    paskakanistereita pilaamaan harmoonisen rauhan mitäs arvelisit ;)

    ;D

    Äänestä

jo onnellisesti ohitettu, en kadehdi kakkavaipparumbaa läpikäyviä vaikka vaavit ihania ovatkin. Mutta se vauvanhoito, yövalvomiset, sairastelut, haisevat vaipat, pyykkivuoret, kun mikään ei riitä vaikka päälläsi seisoisit yms. vauvojen vaatimuksia ;)

Kiitos ei.

Nyt on ihana vaihe elämästä kun lapset omatoimisia, äitiä kaivataan vain kun halutaan halia ja suukottaa.

Äänestä

mielestä oo niin väliä kelle nää menee, ihan sujuvasti voi jatkaa edelliseen vastaukseen, ihan mitä vaan, ite ota mitenkään vakavasti näitä, ja eiköhän suurin osa näistä mene jollekki miehelle, minunkin, kaiketi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai onko jo kirjoitti:

sullekin tuu kohta vauvakuume ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu