Millanen on skorppari

Siis luonteeltaan ja pystyykö pitkään suhteeseen?
490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pystyy kyllä , jos sä annat anteeksi vieraissa juoksut ja flirttiluonteen, eihän siinä isompia vikoja muuten ole.

Äänestä

hyvä ja huonoja, mutta yleensä uskollisia ja toista kannustavia ja tukevia, ei voi yleistää

Äänestä
  • paremmin pääsee lähituntumaan niin ihmisenä aivan helmi. Naiset sensuelleja ja uutteria työmyyriä. Skorpparimies... parhaimmillaan paras monella tapaa, hänen katse on tulta. Osaa myös olla ilkeä silloin, jos ja kun ei saa tarpeeksi rakkautta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


holoskooppi kirjoitti:

Siis luonteeltaan ja pystyykö pitkään suhteeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu