Pyydän siis täälläkin anteeksi sinulta!
Näinkö tämä intohimo lopahti?
Tosimies71
5284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Näinkö meille siis kävi? Käytännössä ei siis mitenkään!
sori..naistenvaivat..
Saat anteeksi,koska käytännössä ei mitenkään käynytkään!
Kerro sitä ennen mikä on sun käsitys intohimosta ?
Huh! Onneksi sain edes anteeksi. Käsitykseni intohimoista-noh,,,
Romantiikkaa, sydän pakahtuu odotuksesta toisen näkemiseen, rakkaudesta, kontrolli katoaa ja on aivan sfääreissä, anyway yritän hillitä omaa intohimoani kun ei sitä kuitenkaan määräänsä enempää ole vuosien parisuhteen jälkeen. Siltikin luulen, että tähän kyseiseen tapaukseen voisin rakastua yhä uudelleen intohimoisesti mitään varmuutta ja käsi raamatulla vannomista en tiedä uskaltaisinko.
lläpito s2427.6.2012 17:28-5
Palstaa EI ole tarkoitettu:
- kenenkään seksuaalisen suuntautumisen pohtimiseen (tämä ei viitannut aloitukseen itsestäni)
- valheellisen tiedon levittämiseen peppuseksistä ja sen "vaaroista"
- aatteellisten kantojen levittämiseen, suuntaan eikä toiseen ("homous on syntiä", "vain korkeakoulutetut ovat sivistyneitä", feminismi/sovinismi jne.)
- seuranhakuun
- linkeille kuva- ja videomateriaaleihin (niiden paikka on mielestäni sopivammin vaikka seksiosion "lehdet ja elokuvat" -palstalla)