Nyt olisi kyllä pitkästä aikaa Fleslightin
osto mielessä.
Tahoisin semmoisen suht tiukan mallin ja
sellaisen, jossa on hyvä kuviointi että
varmasti tuntuu ja lentää.
Vaihtoehtoja on vaan niin monta!
Onko jotain, mitä kannattaisi harkita?
osto mielessä.
Tahoisin semmoisen suht tiukan mallin ja
sellaisen, jossa on hyvä kuviointi että
varmasti tuntuu ja lentää.
Vaihtoehtoja on vaan niin monta!
Onko jotain, mitä kannattaisi harkita?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Kaikki ne on tiukkoja,valitset vaan mieleisesi.
toi flesh "night" on kyllä masentava,ei puhu eikä puhise eli pelkkä muovin pala
Fleshlight "Super Ribbed" tai "Vortex"
http://fleshfan.com/super-ribbed-fleshlight/
http://fleshfan.com/vortex-fleshlight/
STU on aina toimiva ja kova sana.
Ääni STU:lle. Wonderwave on tuntemukseltaan lähempänä oikeaa pillua mutta STU on se, joka mulla on yleensä käytössä.
Juu eli minkäs ikäsinä ostitte ekat lelunne? Mulla ikää vasta 13 kesää ni myyköhän ees mulle?;o karvoja kuitenkin on jne. Kannattaiskohan yrittää jo ostaa siis ja mikäköhän tulis hinnaks tarviiko niihin mtn lisävarusteita kuten liukuvoiteita ja paljonkohan ne sitte tulis maksamaan? :)
Poika ootko kokeillu ns. pringles-pillua? Oletko nussinu petivaatteita, tyynyjä tms?
enpä oo kun en tiiä mite se tehdää.. Muuten kyllä vois
Googleta pringles pillu, saat ohjeita. Kortsun siihen tarvitsee. Nii oletko tyynyjä tms nussinu?
Kiitti vinkistä, pitää kokeilla. Ja juu tyynyä koittanu siihe tyynyliinan ja tyynyn välii (ilman liukastetta) ja on vaan hangannu ikävästi. Pitää liukasteen kanssa yrittää joskus ja käykös esim ruokaöljy liukasteena vaan pitääkö hommata ihan liukasteeksi tarkotettuja voiteita yms. Ootkos ite nussinu niitä liukasteen kanssa vai ilman?
Ruokaöljy on ihan ok, myös perusvoiteet jne. Rasva, esim vaseliini rikkoo kumia. Kaikki voiteet ja öljyt tietysti sotkevat petivaatteita. Sellaista voit kokeilla että sängyn päälle laitat aika ison muovin, sit öljyä muoville vähän tai kullille, ja "nait" mahallaan sitä muovia niin et kulli liukuu siinä päällä. Kokeile runkkaamista kertakäyttökumihanskalla ja rasvalla/öljyllä. Kerrotko miltä tuntu?
juu koitin tota äsken mut ilman kumihanskaa koska en löytäny niitä:( Mut melko samalta tuntu ku muutenki mutta esari liuku paljon paremmi ja orkku oli jonkin verran voimakkaampi. :]
kumihanskan tai hanskan juju on siinä että tuntuu kuin vieras käsi runkkaisi. Kokeile myös vasemmalla kädellä ja vastaotteella. Kuinka uisen runkkailet?
Keskimäärin 1-2 kertaa päivässä ja juu vasurilla tuon olen huomannukki.
Kun peset ja saippuoit kullia, alkaako seisoa ja johtaako se runkkaamiseen?
Keskimäärin 1-2 kertaa päivässä ja juu vasurilla tuon olen huomannukki.
oho, tuli toi äsköne uudestaa ja ei kovin usein.
Puoleen hintaan: http://www.hotlips.fi/ajankohtaista
mulla on teko pillu hyvä kuvio sisäälä reissä ja sopivan tiukka pillu kyl kanta ostaa laukee 5minuttissa ja saa mahtava orgkun sillä!!