SDP lisännyt suomalaisten velkaa

59 miljardia.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saksan pankien pankkitukia. Kehuvat EU:sa kovasti moista tupeksintaa..

Äänestä

Nuo ovat vain pankkitukia. Mutta entäs se kun ne loisivat veronmaksajan kukkarolla yliraskaan hallinnon suojatyöpaikkojensa muodossa. Puhumattakaan Urpilaisesta, joka maksattaa häpeilemättä suuresta palkastaan huolimatta veronmaksajilla kulunsa kun menee (epädemokraattisen) Bilderbergin kokouksiin ns "yksityishenkilönä".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eliitin juoksu tyttö kirjoitti:

59 miljardia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu