Millaisia kokemuksia näkijöistä?
Palstan paras näkijä?
11
454
Vastaukset
- mitä haet?
etkö sä lue noita viestiketjuja? vai oletko sokea?
- Korttihai
Mielestäni Keskiyö kirjoittaa lämpimään sävyyn ja tuo inhimillisen puolensa esille.
- Kesävarvas
Olen täysin samaa mieltä. Kysyn myös Keskiyöltä neuvoa asioihini.
Mutta kuravettä saa naamalleen jokainen näkijä kun aikansa palstalla kirjoittelee.
Mikä ihmeen kateus täällä oikeen riivaa? - Korttihai
Kuvankatsoja on tarkka näkijä. Tosin täysin erilainen kuin Keskiyö. Hyviä kumpikin.
- Kesäheinä pellolla
Tekevätkö Kuvankatsoja ja Keskiyö myös sähköpostitulkintoja? Olen yrittänyt saada heiltä tulkintaa täällä palstalla, vaan en ole onnistunut.
- ei ilmaisia
Kesäheinä pellolla kirjoitti:
Tekevätkö Kuvankatsoja ja Keskiyö myös sähköpostitulkintoja? Olen yrittänyt saada heiltä tulkintaa täällä palstalla, vaan en ole onnistunut.
kyllä tekevät mutta se maksaa olen pyytänyt ja tuli vastaus että jos maksaa niin saa nopeemmin
- Korttihai
ei ilmaisia kirjoitti:
kyllä tekevät mutta se maksaa olen pyytänyt ja tuli vastaus että jos maksaa niin saa nopeemmin
Käsittääkseni molemmat tekevät ilmaisiakin, lyhyitä kartoituksia.
- Tietämätön
ei ilmaisia kirjoitti:
kyllä tekevät mutta se maksaa olen pyytänyt ja tuli vastaus että jos maksaa niin saa nopeemmin
Onko heille s-postia vai tomivatko vaan tämän palstan kautta ?
Tietämätön kirjoitti:
Onko heille s-postia vai tomivatko vaan tämän palstan kautta ?
Toimin monissa eri foorumeissa, lisäksi katson s-postilla ja kiireelliset/läheiset asiat hoidan puhelimella. Palstaa pidän eräänlaisena vapaaehtoistyönä, jossa pyrin pikaisesti auttamaan mahdollisimman monia. Toiset haluavat tutustua tulevaansa tarkemmin, ja heille saatan soittaa tai lähettää mailia. Teen pikaisia kartoituksia ilmaiseksi palstalla ja sähköpostitse. Olen kuvankatsonnan monitoimihenkilö, ja minut löytää helposti netistä. En ota elämää kovin vakavasti, toivottavasti et sinäkään:)
T: Kuvankatsoja
- näädännäppy
http://www.meediomirelle.info/, on ehdottomasti PARAS näkijä minkä tiedän, näkee todella hyvin, eikä veloita kohtuuttomia! Lisäksi empaattinen, kertoo näkemänsä asiat ja vastaa kysymyksiin rehellisesti, ei tuijota ajankulua. SUOSITTELEN LÄMPIMÄSTI!
Hei
minut saa kiinni sähköpostilla, se löytyy klikkaamalla nimimerkkiäni.
kirjoitan s-postikatselmuksia maksusta ja ennustukset palstalla vastailen lyhyitä vastauksia kunhan ehdin.
varsinainen päivätyöni on ihan jotain muuta, joten kirjoitan palstalla silloin kun olen vireessä.
sähköpostikatsaukset teen aina tilausjärjestyksessä.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721147
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37561Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t217503- 50494
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492