Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Saunassa

Näin kesäkuumalla, se käy ihan työstä :D
Tänään kävin huitomassa tumppuun täällä
mökkisaunassa mustat adidaksen satiinishortsit
jalassa, liukasteena käytin saippuaa ja vettä.
Ei meinannut ensin millään irrota, mutta
sitten lähti ja hyvältä tuntui laueta shortsien sisään.

Mitenköhän terveellistä tuollainen saunarunkkaus oikein on?
1780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä minäkin runkkaan saunassa kun olen yksin eikä vaimo ole mukana,,kiihottaa istuu lauteilla ja hyväillä omaa kalua,kalu kummana ja liukkaana tuntuu hyvälle tyydyttää itsee,saa nauttia kunnola,,joskus pitää peittää kalu jos vaimo pyörähtää saunassa,,saattaa tuoda olut pullon mulle,,ja minä kalu kovana lautteilla,en tiedä kuuleeko hän kun runkkaan lauteilla,,kulli ainakin väkisin litisee käden tahdissa,josksus pyöräytän vaimon rintaliivit tai ihanat liukas pintaiset pienet pöksyt kalun varteen ja tyydytän sillai itseni,,taivaallista tehdä niin,,pitsi hyväilee mun kalun vartta siinä on jotain tosi kiihottavaa,olen minä vaimon siskon housuillakin runkkannut kiihottaa tyydyttää niihin itsee,,en uskalla laueta niihin housuihin,mut kalua pidän niiden sisällä ja nautin ihanasta materiaalista,,,tulen hirveen kovaksi silloin,,ja ihania rintaliivejä vaimon siskolla näen kun käyn wc ja se on riisunut ne sinne,,läpinäkyvää ja pitsii,,tosi kiihottavat,,tuoksuu ihanalle hajuvedelle,,saan kiihottavia orkkuja silloin,,,vaimon siskolla piennemmät rinnat kun vaimolla,,mut ihanasti nännit nöpöttää joskus,,vaimolla isot nännit mua kiihottaa ne hirveesti,kourin niitä joskus kun vaimo ottaa käteen multa,ihana kouria samalla,ja koittaa piukkaa pillua samalla,,on tosi piukka ja kuuma,,tunnen sormella miten se supistelee kun sormi menee sisään,,,,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


runkkaus... kirjoitti:

Näin kesäkuumalla, se käy ihan työstä :D
Tänään kävin huitomassa tumppuun täällä
mökkisaunassa mustat adidaksen satiinishortsit
jalassa, liukasteena käytin saippuaa ja vettä.
Ei meinannut ensin millään irrota, mutta
sitten lähti ja hyvältä tuntui laueta shortsien sisään.

Mitenköhän terveellistä tuollainen saunarunkkaus oikein on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu