Tämäkö MISS HELSINKI?? Järkyttävääää :O

8241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hirvee hiusraja! Miten tolla ei oo ollenkaan vyötäröä?

Äänestä

Kyllä on vuoden 2010 Miss Helsinki Sofia Ruusila vähän eri tasoa kuin tuo.

Äänestä

Todella ruma nainen tuo Katrie ja kyllä Sofia on erityisen kaunis kun vertaa tohon hirvitykseen, vaikka pidänkin enemmän suomalaisista vaaleaveriköistä.

Äänestä

Ei itelle ainakaan hiusten värillä ole mitään väliä ja mielestäni kyllä Sofia on kaunis.

Äänestä

Näyttää ihan mustalaiselta? Onko tuo nainen?

Äänestä
  • Ei vaan Katrien isä on Turkkilainen. Ja on sullakin kielenkäyttö! Tuollaiset viestit pitäisi siivota täältä pois. Mitä sitten vaikka olisikin mustalainen?

    Äänestä

Ihmettelen myös miksi juuri hän voitti, mielestäni on kyllä nätti mutta ehkä vähän liian persoonallisen näköinen, kun vertaa esim. Sofiaan. Mutta en kyllä lähtisi näin rumasti haukkumaan.

Äänestä

Hyi saatana mikä mies Katrie on! HHHHHHYYYYYYYIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!11

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isopää!!!!!! kirjoitti:

Isopääää!!!!! Lyhyt kaula!!!! ÄIJÄ!!!!!
http://www.flickr.com/photos/markosaari/6871452609/sizes/l/in/photostream/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu