kjehh kjeh

Sä olit jo aivan märkä
10166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En enää. :)

Äänestä

märempi kuin koskaan ennen, kits sulle vaan.

Äänestä
  • että olis ollut liukkaat kyydit tiedossa. :D

    Äänestä

  • piti lisäämäni kirjoitti:

    että olis ollut liukkaat kyydit tiedossa. :D

    .

    Äänestä

Kuka? Milloin?

Äänestä

Ainakin olen puhdas, tulin hetki sitten saunasta. Oli ihana loikoilla lauteilla lämmössä :)

Äänestä

Ehkä olin ehkä en fiftisiksti.

Äänestä
  • Aina paras. Mutta kelpaa ilman saunaakin.. kunhan kerran päivässä... peseytyy.

    Äänestä

Jees poks.
Menitkö sen tähden hetkeksi sanattomaksi?

Äänestä
  • Ehkä en. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... ;) ..... kirjoitti:

Sä olit jo aivan märkä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu