Jyrki on räkänokka, jota EU-herrat vejättää

Jyrki on koti-Suomen vihollinen numero yksi. Ei minkäänlaista selkärankaa.
Tekee sitä mitä Merkel määrää ja nyökyttelee EU-herroille. Suomen hallitus
on ihan sivuroolissa. Merkel päättää meidän puolesta. Jyrki on vain leimasin.
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi Jyrki parka. Ei oo tajunnut että on hieman naivi ja tyhmäkin. Suomen politiikassa on tumpeloita ollut ennenkin, mutta Jyrki on kyllä tapaus! Väärä mies väärällä paikalla. Pitääkö tosiaan peittää virhe tekemällä lisää ja isompia virheitä, jotka noudattavat samaa linjaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jari H kirjoitti:

Jyrki on koti-Suomen vihollinen numero yksi. Ei minkäänlaista selkärankaa.
Tekee sitä mitä Merkel määrää ja nyökyttelee EU-herroille. Suomen hallitus
on ihan sivuroolissa. Merkel päättää meidän puolesta. Jyrki on vain leimasin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu