kun ei miehestä tiedä..

mitä ajattelee,
tai tuntee,,
sekasin tässä menee,

kiinnostunu oon,
mutta vastakaiku lopahti,,,

:(
3184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kiinnostunut oon
mutta kun näemme
niin harvoin
silti uskon

Äänestä

ihmettelen vaan, mitä on tapahtunut yhtäkkiä,,,,,
odottaako aloitetta,kun ei itse sitä tee,,,,,

Äänestä
  • I feel for U, sis. Ihan samassa tilanteessa tässä ollaan, kunpa vaan tietäisin mitä hän ajattelee. Kun on vielä työkaveri kyseessä, niin ei häntä voi alkaa tosissaan iskemäänkään. Alan jo toivoa, etten olisi häntä ikinä tavannutkaan! :(

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kavereita? kirjoitti:

mitä ajattelee,
tai tuntee,,
sekasin tässä menee,

kiinnostunu oon,
mutta vastakaiku lopahti,,,

:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu