Missä kyykytykset?

Odotatteko tehtaalta uutta DSG-laatikkoa vai jakopään osia?
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kylläpä kahvi ja brandy maittaa näin kesäiltana.

Äänestä
  • Kun on auto pajalla, voi ottaa viinaa vapaasti eikä tule mentyä rattiin ja kyykyttämään.

    Äänestä

sammutuspeitteet vaan tilapäisesti pääsi loppumaan halpahalleista. Kunhan tulee täydennyskuormat niin sitten taas kyykytellään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppuiko veto kirjoitti:

Odotatteko tehtaalta uutta DSG-laatikkoa vai jakopään osia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu