Naiselle on kova paikka kun menee viimeinenkin kauneus ja rupsahtaa sekä höpöttelee ihan omiaan. Tarja Halonen oli viime vaaleissa sopivan ruma, ja naiset äänesti sitä. Uskoakseni naiset eivät halua nostaa Tarjaa enää omaksi kuvakseen. Naisena on kamalaa katsoa kun työttömän aikataululla elävä Halonen alkää rupsahtaa ja höperöityä. Kuusi vuotta on pitkä aika nykyisenä maailmanaikana. Olisi hienoa kun Tarjalle annettaisi arvokas tapa jäädä pois. Parempi olisi, ettei edes asettuisi ehdokkaaksi - voi nimittäin hävitä. Ja vaikka voittaisi henkilökohtaisesti häviää varmasti jos hänet tullaan muistamaan höperönä kassi-almana.
Saisivat demarit mennä itseensä kun ovat niin perkeleen vallanhimoista porukkaa, että käyttävät naista noi törkeästi hyväkseen. Siivellä nimitellään Liikasia ja muita erinäisiin tehtäviin.
Saisivat demarit mennä itseensä kun ovat niin perkeleen vallanhimoista porukkaa, että käyttävät naista noi törkeästi hyväkseen. Siivellä nimitellään Liikasia ja muita erinäisiin tehtäviin.
Vastaukset 3
Vanhimmat
äänestää?
Presidenttiys on kaunistanut Tarjaa,näyttää sopivan hänelle oikein hyvin.
ei ole presidenttiydessä mikään tärkein asia!vaan asioista päättäminen!!en äänestäisi todellakaan pressaamme jonkin ulkonäön perusteella,vaan ihmisenä ja hyvänä päätöksen tekijänä!Tarja on hoitanut tehtäviään hyvin,ja on edustavan ja kunniallisen näköinen,ei moitteita minulta!