Borgå en kriminell stad.

Löpen berättar om rån av åldringar,knarkodlingar och andra brottsliga saker.
4178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nästan varje dag har Borgå varit på tapeten.Vad beror det på ? Nyinflyttade invånare ?

Äänestä
  • Flytta bort.allt blir bättre.

    Äänestä

  • Allin kirjoitti:

    Flytta bort.allt blir bättre.

    Tyvärr är det nog i de flesta fall våra inflyttade invånare som det är problem med.

    Äänestä

  • observatör kirjoitti:

    Tyvärr är det nog i de flesta fall våra inflyttade invånare som det är problem med.

    Alla människor med drog och alkoproblem borde inte fösas ihop på samma plats.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


vart är vi på väg ? kirjoitti:

Löpen berättar om rån av åldringar,knarkodlingar och andra brottsliga saker.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu